Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1991)

Vlastník Slimr
Vloženo 2.7.2018
Aktualizováno 9.7.2018

Starej poctivej kus železa, ale vývojáři už tehdá věděli co je dobré a co ne...

První dojmy - Kočka která si ráda hraje a přitom umí krájet kiláky rychlostí i nad kilo pade. Do ruky sedla hned po prvních metrech jizdy. A po prvních tisíci kilometrech v sedle můžu říct, že s upraveným sedlem dost pohodlí.

Motorku bych doporučil pro - Každopádně je stroj pro velký kluky :-) a asi pro srdcaře, páč to není žadná doháněčka a ani super lehký enduro.

Doplňky na motorce - Na motorce majitelé přede mnou dost řádili, ale můžu řict, že hodně pékně a kvalitně. Třeba štít, kryt motoru a přední blatník si poslední majitel vyrobil sám z laminátu. Udělal si i kufry a nechal udělat velmi pěkný, vkusný a kvalitní lak. Majitel před ním zase dal dost na techniku a krom jiného udělal komplet nové přívody paliva, včetně benzinového čerpadla a karburáturů. Minulý majitel dal novej zadní tlumič a předky jsou předělaný na vzduchokapalinový. Nechal si ušít sedlo na zakázku a myslím že se povedlo jak designově, tak i pohodlím.

Mám jen necelou tisícovku kiláků, ale každý kilometr jsem si užil a můžu říct, že je to dost ohebný, pohodlný a prostorný stroj. Jízda s baťůžkem je taky v poho a i paní říkala že dobrý
Zatím jsem byl na všech typech silnic, což u nás v republice není problém na jednom úseku trasy. Ale ať je to na dálnici, nebo na okresce, chová se to prostě stoprocentně a v klídku si užívám jízdu.

reddevil666
reddevil666 napsal 21.01.19 v 23:22

Ať slouží kamaráde a pořádně ji ještě polaď.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.07.18 v 19:35 10b.

Čadil
Čadil napsal 04.07.18 v 09:45 10b.

paráda,hodně km