Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník PaDv
Vloženo 24.6.2018
Aktualizováno 24.6.2018

Pro mne jako začátečníka hezká, pohodlná, přijatelně velká motorka. Výkon dostatečný, ideální stroj pro kochání se okolní krajinou.

Motorka koupena od FIRMA:RenéMOTO, Rudolf Kakáč (Spešov) - Koupě motorky byla radost. Co jsme domluvili, to bylo. Při převzetí podrobné informace k motorce, její obsluze a údržbě. Zkrátka pohoda.

První dojmy - Protože jsem (i přes svůj pokročilý věk) úplný začátečník, moje první dojmy asi nehrají roli - při první jízdě jsem bojoval spíše sám se sebou. Ale najel jsem hned napoprvé 81 km a přijel jsem domů nadšený. Líbí se mi ochrana štítem, výborné pohodlné sedlo.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem, kteří chtějí jezdit na pohodu a výkon pro ně není nejdůležitější.

Doplňky na motorce - Z doplňků mám zatím jen horní kufr GIVI a jezdím s ním.

Nemohu srovnávat s jinou motorkou, kromě autoškoly (Fazer 600) jsem na žádné nejezdil. Benelli TRK je úžasně pohodlná, necuká, přesně se řadí, zadní brzda brzdí méně, než jsem čekal. Štítek je dostatečně vysoký a dobře chrání před větrem. Jezdím po okreskách na Drahanské vrchovině, užívám si pohodlí motorky, výkon je pro mne dostatečný. Nezávodím, nespěchám, učím se. Ovladatelnost při jízdě dobrá, na místě s váhou zatím celkem bojuji. Spolujezdce jsem ještě nevezl. Úložný prostor je minimální, koupil jsem si hned horní kufr GIVI a v něm vozím vše potřebné. Spotřebu jsem ještě nespočítal, ale nebude to více než 5 litrů, asi o něco méně. Mám najeto něco přes 500 km, porucha žádná, vše v pohodě. Motorka je určená určitě na silnici, do terénu ji brát nehodlám.

Mojmír366
Mojmír366 napsal 30.07.18 v 09:53 10b.

Mám ji taky od Rudolfa.Zatím mám za 3 měsíce skoro 5000 km a funguje na 1.A průměrná spotřeba se pohybuje okolo 3,4l.Někdy dáme zcuka.

PaDv
PaDv napsal 26.06.18 v 22:12

Děkuji všem za hezké komentáře. Jak bude příležitost a čas, napíši něco i do deníku. Přeju všem hodně hezkých letních kilometrů kolama dolů!!!

Alesko
Alesko napsal 25.06.18 v 19:06 10b.

Pekna masinka ,prajem vela stastnych km.

ras62
ras62 napsal 25.06.18 v 16:32 10b.

ať to jede!, a jenom KOLAMA DOLŮ

Simitom
Simitom napsal 25.06.18 v 12:04 10b.

Na začátek dobrá volba.