Triumph Speed Triple (2015)

Vlastník Maťo16
Vloženo 17.6.2018
Aktualizováno 6.3.2020

Krasny červený Speed Triple. Skutočný streetfighter na ktorom je radosť jazdiť.

První dojmy - Vyzerá skvelé a aj tak jazdí, prvý dojem z jazdy? Sedí sa nanej vyššie ako na predošlej zx10, ovladatelnejšia, z ničoho ide hneď na zadné

Motorku bych doporučil pro - Každému kto ma rad rýchle obratne motorky a rad zlobi pozadnom poprednom.

Doplňky na motorce - Arrow koncovky majú decentný zvuk, pri podradzovani si poprdkavaju, je to trosku hlučnejsie od serie

Chcel som výnimočného litrového nahača, vyberal som medzi Tuono V4 a Speedtriple. Po prvých 3 týždňoch som najazdil 1500 km. Brzdy sú super, prevodovka radi ukážkovo, podvozok tvrdý, športový. Ide to hneď, odspodu z ničoho a po zadnom, speed pozerá na oblohu, dvojku tam radím bez problémov ako keby som to robil celý život. Strašne návykové "nuti mne zlobit". V meste je super, v zákrutách je skvelá, ale v tiahlich zákrutách nad 150 už nemám taky pocit istoty ako na zx10.
Spotreba je super, adekvátna k výkonu, priemer mam 6,5 ale po dvoch výletoch z priateľkou (spolu 500km) to kleslo na 5,7. Preto ze moto ide odspodu a nepotrebujem ju vytáčat dá sa na tom spraviť skvelá spotreba. Ale samozrejme ze na spotrebu ma najväčší vplyv moja polovička??. Moja polovička je vzadu z posedom spokojná. Problémy nastanú až na našich rozbitých cestách, nieje to žiaden turista ale dá sa to zvládnuť.
Plánujem výlet do Rumunska tak som zvedavý ako dobre sa na tom dá cestovať. Čo sa týka servisu tak predne tlmiče mi vytiekli asi po 500km, po servise a sériovom nastavení cítim z predku väčšiu istotu. Čoskoro ma čaká výmena reťazovej sady, je to daň za jazdu po zadnom a tvrdým zaobchádzaním ?. Predné kotúče majú vôľu na nitoch a pri prvých km sa mi zdalo ze trocha trasu pri brzdení, terás to už nejak nevnímam. Po sezóne to dám spraviť.
Anglani mysleli na úložný priestor ? vojde tam mobil, peňaženka a prezervatív alebo to môžte vymeniť za lekárničku, podľa chuti?.

Smash
Smash napsal 02.08.18 v 17:24 10b.

Moc pěknej kousek v super barvě

Blueracing
Blueracing napsal 20.06.18 v 14:08 10b.

Moc pěkná,hezké výfuky,také o ni přemýšlím jako o příští moto. V recenze jsi popsal přesně to na co bych ji chtěl, obratnost a blbnutí po zadním.

Falco55555
Falco55555 napsal 18.06.18 v 08:46 10b.

Dobrá recenze
pěkná mašina!