Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník schoking
Vloženo 13.6.2018
Aktualizováno 1.9.2019

Prostě skvělá, nevím co bych měl psát jiného

BMW R 1200 GS: drahé, má ho každý,
Triumph Tiger Explorer XC: drahý, horší dostupnost na servis,

První dojmy - když jsem ji viděl a sedl si na ní tak jsem ji chtěl Po prvním nasednutí a rozjezdu velký respekt je vysoká mohutná Po pár kilometrech seznamovaní hned na první křižovatce troubení místo blinkrů kdo má ví :D, krásně si sem tam prdne do výfuku a nefouká mi do obličeje

Motorku bych doporučil pro - pro každého kdo rád cestuje a nebo rád jezdí do přírody a nebo jenom tak kolem komína

Doplňky na motorce - rozšíření policajta
držáky na kufry sw motech
2 kufry big husky
nerez uzamykatelný držák na telefon od jednoho šikovného pána
GPS
vyměněny blastery za sw motech
Tankvak
doděláne deflektory proti větru

Tenhle stroj jsem si vybral protože BMW je drahé a má ho každý
A když vyšla Afrika v roce 2016 s novým modelem začalo to ve mě hlodat proč staršího bavoráka, když můžu mít novou pěknou afriku. a tak mi od 7.62018 říká pane.
Plusy co můžu teď napsat po těch pár kilometrech je že se na ní dobře sedí a že má úžasný zvuk dobře ovladatelná, vítr na mě nefouká ruce mám v teplíčku.
mínusy prozatím nevím a nebo jsem žádné nenašel.
Prozatím jezdím po cestě protože se na ní rozkoukávám, ale do terénu ji zkusím vzít taky , až mě to někdo naučí, abych neležel po prvním metru :D .
Dál se moc rozepisovat nemůžu protože ji mám krátce.
Jeden mínus příplatkový nesmysl od Hodny když si člověk musí koupit hlavní stojan :(
tak 1400 Km je za mnou a pořád jsem nadšený . Už mi nepřijde tak velká jako v den co jsem ji kupoval minulý víkend jsem na ni seděl v pátek 6 a v sobotu asi 7 hodin , samozřejmě přestávky na cígo nebo na fotečku byly .Projel jsem ze severní moravy do jeseníků na vysočinu a pak druhý den pokračoval z vysočiny na jižní moravu a z5 na severní moravu přitom se motal všude možně a jediné co mě bolelo bylo koleno :D .
Tak v dubnu 2019 Naježděno 12000Km. Pořád se mi líbí a za měsíc jedeme na balkán.
1.9.2019 Hlásím 21000 najeto šlape jak hodinky a udělal jsem dobře ,že jsem ji koupil

Freeangel
Freeangel napsal 19.08.19 v 20:48 10b.

Ať ti dělá i nadále radost, ale sám ji mám a mám pocit, že se nemůže omrzet.

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 22.12.18 v 11:36 10b.

skvělá je slabý slovo .. nádherná a boží je odpovídající vyjádření

5157
5157 napsal 20.06.18 v 12:05 10b.

Jojo brambor už má každý ale afrika je nadherná měl jsem ji pujcenou a super svezení, ať ti dělá radost

Pupi04
Pupi04 napsal 14.06.18 v 11:31 10b.

lépe jsi si vybrat nemohl

schoking
schoking napsal 14.06.18 v 08:09

Rohlík od ucha k uchu mám pořád a každý den jezdím do práce a pak i někam po práci naposledy jsem zjistil že jsem na bílém kříži a ne doma :)