Honda @125 (2014)

Vlastník mapach
Vloženo 11.6.2018
Aktualizováno 11.6.2018

Na 193 cm vysokýho chlapa je to trošku cvrček, jako jízda na poníku. Koupená ve Vietnamu na překonání severních hor. Vyjela všechno možný, projela neskutečným terénem a držela jak kobyla. Ve Vietnamu všechny tyhle motorky už nemají skoro žádný původní vni

První dojmy - První dojmy byly nijak ohromující... potřeboval jsem vehykl a tenhle jezdil a dokonce i brzdil. Předtím než jsem koupil tenhle, jsem zkusil podobné, které většinou nebrzdili nebo se dost klepali. S touhle jsem si sedl.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele a začátečníky.

Ve Vietnamu je Honda Win nejrozšířejnší motorka pro cestovatele. Jsou tu i další alternativy, ale protože je tahle nejrozšířenější, tak pak nemáte problém v servisech (které na každém kroku i v každé zaprďěné vesničce), aby cokoliv opravili. A návštěvě servisu se nevyhnete... ať chcete nebo. Motorka je lehká, akcelarace samozrejme nulová, maximální rychlost byla kolem 60-70 km/h. Vlastně mi nefungoval tachometr, takže to jen tak odhaduju. Ono se ani rychleji jezdit ve Vietnamu nějak extra nedá. Nádrž to má asi na 7-8 litrů a ujedete na to skoro 300 km. Na kluzký silnici po dešti jsem sebou seknul o asfalt a hezky se po nem projel. Všichni se bojí ve Vitnamu bláznivý dopravy, to vůbec není prolbém. Problémem jsou silnice, občas jsou díry, při dešti to dost klouže, hodně často se potkáte s bůvolama, kozama apod. Pár lidí si koupilo ve Vietnamu větší motorku, pak zjistili, že třeba do těch hor na severu je to naprosto nevhodný a pak rychle kupujou tuhle Hondu Win, která je lehká a ty hory prostě tak nějak zázračně zvládá.