Suzuki DL 1000 V-Strom (2007)

Vlastník Ernym
Vloženo 23.5.2018
Aktualizováno 8.2.2019

Cestovní endurko pro pohodovou jízdu ve dvouch

Triumph Tiger Explorer: cena :-(
Suzuki DL 650 V-Strom: Měl jsem trochu obavu o dodstatek výkonu při delších jízdách ve dvouch.

První dojmy - První dojmy: - oproti SVčku těžší a vyšší, takže zezačátku obavy z toho že nedosáhnu celou nohou na zem - ze začátku se mi zdála méně obratná

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych pro někoho, kdo má již trochu zkušeností a shání cesták za rozumnou cenu (i když na offroad expedice to úplně není).

Doplňky na motorce - Na moto padáky, deflektor, držáky kufrů (včera dorazily hliníkáče, takže o víkendu jdou na moto), topcase Kappa přendán z SV. Zásuvka 12V+USB. Nový potah sedla. Rozšířený stojánek.

Po té co nás sestřelili na SVčku jsem hledal motorku, která bude pohodlnější pro cestování a nebude na ní tolik foukat jako na naháči (i když naháč je prostě moje srdcovka). Už předtím jsem se rozhodoval mezi naháči a cendurky, nejdřív zvítezil cit a na podruhé praktičnost.
Motor se mi zdá i přes jeho sílu "méně zlobivý" než 650 na SV. Spotřeba je o min. 1l vyšší než sem byl zvyklej, ale na druhou stranu to není důvod k tomu na litr zanevřít

Stromek je pohodlnej a celkem i pohodovej na cestování i dojíždění do práce, až nato popojíždění po městě v nízkých otáčkách které se motorce ani mě moc nelíbý.

Gege
Gege napsal 08.02.19 v 09:04 10b.

nevím, nevím jen aby Tě to letos někam dovezlo

Bonsai650
Bonsai650 napsal 08.06.18 v 07:12 10b.

Paradny strom...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.05.18 v 21:56 10b.

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 24.05.18 v 09:22 10b.

Pěkná lokomotiva