AJP PR4 240 Enduro (2015)

Vlastník Daarcilama
Vloženo 18.5.2018
Aktualizováno 7.10.2021

Dlouho me lakalo enduro/supermoto. Proto se moje dalsi motorka ubira timto smerem abych se naucil necemu novemu.

Honda CRF 250L: důvod neuveden

První dojmy - Oproti silnicnim motorkam, ktere jsem doposud znal je to ine kafe. Takova lehounka hracka.

Zatim jsem urazil par km. Moto je zanovni a stale zsjozdim dle manualu brzy se prehoupne pres 500km. Zajizdeni je velmi pomale dle manualu do 50% vykpnu coz je asi 60km/h. To je zdlouhave zajizdeni.
Mel jsem lehkou 125 na silnici. To byvala vyborna motorka, ale trocha vykonu chybelo. Pak jsem mel tezsi sestku, ltera mela vykonu vice nez jsem vyuzil. Toto je lehounke a vykon akorat. Dost zvazuji motardove kola. Ajp je prodava za 21tisic komplet a nemaji problem je zapsat do TP coz je velke plus oproti konkurenci.
Trochu si zvykam na karbec a sytic. Doposud jsem mel vzdy vstrikovani. Jednovalec se kterym jsem mel doposud doconeni byl bez vibraci, ale tady uz chapu, jak muze jednovalec vibrovat.
Jako nevyhodu bych videl nedostatky a mezery znacky. Sice dostane znacky, ale na STK vyhorite. Anema osvetleni spz, odrazku zadu na znacce a kryt retezu. Dokonce ji mam pouze s jednim zrcatkem. Takto jsem ji koupil a to ji dotycny predemnoh mel jen 377km bez uprav. Clovek by myslel, ze kdyz je neco schvaleno pro prpvoz na pozemnich komunikacich tak to bude mit vse. Toto beru jako decentni nedostatek. Spostu veci sezenete na internetu za par kace na doplneni. Jen s krytem retezu je problem. To nevim jak vyresim.

S motorkou jsem velice spokojeny, jen ty nalezitosti pro STK jsou opravdu zle.

Musim doplnit ze jsem si parkrat volal s importerem a komunikace byla prijemna a byl velmi ochotny.

125Marek
125Marek napsal 19.05.18 v 19:36 10b.

Aťo to lítá Jojo, na technickou to musíš dodělat Nechápu, jak ji homologovali, ale budiž