Suzuki GSX 1100 F (1990)

Aktualizováno 11.5.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

lucipuk1 napsal 19.03.19 v 22:39

Takže zdar všetkým jednostopým. Začína sa nová sezóna a práve som dokončil prípravu mojej suzany. Dostala nový reťazový Kit, filtre, sviečky, olej, plasty, trochu laku, poťah sedadla a hádam sa mi dielo podarilo. Už sa neviem dočkať až sa trochu počasie polepší. Minulý rok sa mi podarilo nabehať niečo cez sedem tisíc km bez žiadnych problémov. Tak dúfam že to bude túto sezónu ešte lepšie. Zatiaľ všetko. Ešte nejaké foto prikladám, a všetkým veľa zdaru.

lucipuk1 napsal 04.07.18 v 21:54

Tak že už je čo to odjazdené, a chutí to čím ďalej tým viac! Výmena pneu a repas tlmičov a jazdí to jak nové. Zatiaľ vzdialenosti tak do 60 km, ale už je 3000 km odjazdených. Dosť cítim zápestia a chrbát, hlavne na okreskách, no chcem to vyriešiť výmenou riaditok. A svojim spôsobom sa teším na zimnú prestávku, chcem si spraviť takú lepšiu rozborku motora, pozháňať spodnú časť prednej kapotáže a dať to do laku ( ak náhodou o nejakej za rozumnú cenu viete určite sa dohodneme). Potom ešte pridám nejaké foto až bude po výmene tých riaditok. Zatiaľ je to vše. Tak nech nám slniečko svieti a kilometre pribúdajú.

lucipuk1 napsal 22.05.18 v 18:39

Tak že už je prežité, Pirelli sport démon, predné tlmiče po repase a je to naozaj poriadny rozdiel. Teším sa až si to poriadne budem môcť vychutnať. Zatiaľ všetkým veľa šťastia a radosti z jazdy.

p.epanica
p.epanica napsal 11.05.18 v 16:37 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.05.18 v 14:09 10b.