Suzuki GSX 1100 F (1990)

Vlastník onderfaus
Vloženo 22.5.2015
Aktualizováno 24.5.2015

Motorka je velká, těžká, neohrabaná, výkonná, rychlá, starší klasika, bez elektronických pomocníků, prostě skvělá.

Motorka koupena od FIRMA:Čeňkův motobazar (Znojmo 2)

První dojmy - Motocykl mi padl do ruky hned po první jízdě, přesně tak jsem si představoval jízdu na ni, když jsem si ji vybíral pouze podle vzhledu na obrázcích a recenzí. Trošku jsem si musel zvykat na její váhu a výkon, ale nebylo to nic drastického, jak mě všichni od ní odrazovali.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil mužům, je vhodný i pro menší postavy, naopak, vzhledem k váze bych ho nedoporučil ženám.

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V, držák navigace, přimazávání řetězu Scottoiler, zadní tlumič öhlins, 3x zadní kufr Krauser, vyhřívané rukojeti.

Motocykl jsem si vybral jednoduše proto, že jsem se do jejího vzhledu prostě zamiloval. Byla to láska na první pohled a tak bylo rozhodnuto a sháněl se jen tento typ. Motocykl jsem zakoupil na jaře 2014, byl dovezen z Německa firmou Čeňkův Motobazar, http://www.cenkuvmotobazar.cz/, s dovozcem jsem byl velmi spokojen, neměl jsem jediný problém. Na motocyklu mám k dnešnímu dni najeto asi 10.000 km. Motocykl je dle mého subjektivního pocitu a to i přes svoji váhu, dobře ovladatelný, brzdy jsou spíše mdlé, nejsou nijak agresivní, ale to mi nevadí, jezdím skutečně kochačku, co se týče podvozku a pérování, pro mě ideální, vyhovuje mi, sedlo prostorné, dostatek místa i pro spolujezdce, spotřeba mezi 5,5 - 8 litrů benzínu, podle stylu jízdy, nyní mi začal ubývat olej, jinak běžná údržba. Posez je příjemný, spíše cestovní, i když to tak na první pohled nevypadá. Co se týče výkonu, původní majitel ho nechal navýšit na 102 KW, doklad z brzdy, zapsáno i v TP, pro mě tedy až moc, alespoň dostatečná výkonnostní rezerva. Úložný prostor pod sedlem není velký, ale mám ji vybavenou třemi kufry, takže žádný problém. Je to starší kousek, takže s nějakou tou větší údržbou se musí počítat. Motorka je jako stvořená pro dálkové cesty na silnici a to jsem chtěl, tedy zatím nemám co vytknout.

waltyr
waltyr napsal 09.06.15 v 20:26 10b.

Mám ji pár let,potřebovala opravit pouze karbce.Nemám kapotovanou verzi,jsem spíše pro naháče ale je to opravdu brutální klasika.Před měsícem jsme ji dali nový lak a polepy (černá matná s lesklým lakem) a tento týden by měly dorazit otevřené filtry.Už se nemůžu dočkat až ji nakrmim benzinem.Už mám sice nějaký ten křížek na hrbu ale tyhle mašiny bez zbytečné elektroniky žeru.A hlavně obdivují ty,kteří dokazou odolat pokušení něco předělávat a zachovat ten neopakovatelný design.Přeji hodně radosti z jízdy a další tisíce km bez problémů.

Beer
Beer napsal 02.06.15 v 21:16 10b.

kuzmič
kuzmič napsal 28.05.15 v 19:39 10b.

Noo... pěkný kousek, ještě jsem ji na živo nikdy neviděl, moc jich tu není...
Pěkné...

HonzaO
HonzaO napsal 25.05.15 v 23:00

Ahoj,
gratuluji. Několikrát jsem Tě viděl. A pořád jsem si říkal, kdo to může být.
Rád bych vyjel na společný výlet?

pěkný kousek i kufry =
Měj se pěkně

HonzaO
HonzaO napsal 25.05.15 v 22:51

Ahoj,
gratuluji. Několikrát jsem Tě viděl. A pořád jsem si říkal, kdo to může být.
Rád bych vyjel na společný výlet?

pěkný kousek i kufry =
Měj se pěkně