Honda VT 700 Shadow (1986)

Vlastník Zub47
Vloženo 4.5.2018
Aktualizováno 30.12.2018

Mazlík je konečě doma!!! co víc dodat konečně sem se dočkal!!!

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - Férový chlap a supr domluva

První dojmy - Zatím žádné,mám ji první den.

Motorku bych doporučil pro - No přece pro mě!!!

Doplňky na motorce - Zatím nic

Tak sem se konečně dočkal a udělal si radost k mým narozeninám a svátku do kupy.
Padesátka klepe na dveře a tak sem si řek nemám se už kam honit (už nepotřebuji brousit kolena a honit se-hurá mel sem na budíku 280 km/h)prodal sem mou bývalou ZX 10 a rozhodl se jít do choppra.
Zkušenosti zatím žádné-musím udělat komplet údržbu-výměna všech kapalin,brzdy,,pak komplet nový lak a nějaké ty doplňky,ale to až po sléze.
Z Hondičky sem ale presto nadšeny jako každý kdo si pořídí novou motorku (9 metru bez motky dělá své)
I když je na ní práce jak na kostele na tuhle práci se fak těším!!!
Víc info doplním později.
Tak sem VT rozebral a zad dal zpátky do kupy,vyměnil všechny provozní kapaliny(olej v motoru,předkách,kardanu,brzdovku v přední brzdě a spojce)nový vzduchový filtr,svíčky,nová vodní pumpa(stará byla totálně kapud-lopatky totálně fuč-úplně rozpadlé)dal nový lak-airbrusch,přešil rozervaný potah sedla a trošku se povozil (zatím asi 500km)Jede fakt parádně.
Ještě musím dodat brašny ať mám kde dát věci-Hondička nemá žádný úložný prostor,udělat přepakování-mám trochu delší nohy,ale to vše dodělám už za provozu,a teď už si jen užívat vyjížďky.
Tak a život jde dál,ať dělá radost jinému majiteli.

kubjirka
kubjirka napsal 07.08.18 v 21:02 10b.

maring007
maring007 napsal 03.07.18 v 07:50 10b.

Parádní! Mám stejný stroj, v podstatě stejný příběh i plány Ještě vzhledově krásný a motorově syrový stroj pro chlapy, co mají koule
Tak ať slouží a dělá radost

romel70
romel70 napsal 21.06.18 v 07:43 10b.

Krásnej strojek, tahle generace šedivek se mi vždy moc líbila.

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 13.05.18 v 10:20 10b.

paráda Přemku

OzSteel
OzSteel napsal 12.05.18 v 22:10 10b.