Honda VT 700 Shadow (1984)

Vlastník 4Hook
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 1.2.2016

Zdravím své nové kolegy na dvou kolech, obzvláště ty, kteří mají krásku honda shadow

První dojmy - Z pionýra, tedy JAWA 23A - Mustang, a to je již drahná řada let zpátky, jsem se po letech propracoval k tomu, abych si pořídil svou první motorku.. Jelikož jsem měl svou představu, volba padla na na konkrétní stroj, který prošel domácí renovační procedurou. I když jsem vyšší postavy, mašina mi sedí skvělea řídí se pohodlně. Zvuk..umí si zařvat, jde za plynem, výkon..až se bojím, aby mi neutekla z podzádele..

Motorku bych doporučil pro - pro každého, kdo má rád klasiku

Doplňky na motorce - boční kožené kufry, přední rolka, větrný štít

Chtěl jsem ji..

Jsem nováček, po renovaci ve 2015 jsem najel asi 2500 km. Motorka byla v žalostném stavu, dostala nový lak, z části nové chromy, opravu elektroinstalace a motor šel k doktorovi..když se vše opravilo (něco přeci jen ještě na svůj 100% stav čeká) sešlo zpět, pomalu jsem složil a osedlal Jízda s ní byla klidná a nechtělo se mi slézt.. Mašina má dostatek síly, aby zvládala jízdu v kopcích i se spolujezdcem za zády. Nedá se utahat. Úložný prostor jsem však nyní rozšířil o kožené kufry a pár drobností pro ni ještě hledám..

Jezdím po zpevněných površích, do terénu se spíše neodvažuji, takže město ok, na silnicích a cestách sedí jak má

Na první zápřah jsem ujel asi 100 km a bolely záda..Postupně styl vylepšuji a chci pořídit ochranný rám s předkopy

p.epanica
p.epanica napsal 01.02.16 v 16:12 10b.

Ať dlouho slouží a dělá jen radost. Jen škoda že máš motorku označenou jako neaktivní ...