KTM EXC 450 Racing (2008)

Vlastník Vejnys
Vloženo 28.4.2018
Aktualizováno 6.4.2022

Rok 2008, najeto 180 mth - 7000 km, jezdí jen na silnici, proto tolik km. KTM motard kola, Akrap celosvod, podvozek dělán na silnici. Celkově 2. majitel - průběžně budu přihazovat fotky z přestavby

První dojmy - První dojem udělala hned a to jak stavem, vzhledem, tak i jízdními vlastnostmi. Škrábe na brnknutí, tahá od spodu, jen 6 se moc nechce :-)

Už od mala jsem koukal na borce, co jezdí po předním, zadním, gumují, zamiloval jsem se do těchto krásek a řekl si, že chci takovou motorku a naučit se takové triky. Jsem na začátku, tak mě ještě nějaká cesta čeká, ale jsem dost hravý, tak tomu nějak přijdu na kloub.
Po koupi šla motorka na STK + okolní vyřizování (hrozná sračka ty úřady..), také jsem u toho nechal motorku omrknout zkušené borce a udělat základní servis. Takže teď už jen jezdit, jezdit!!! Časem si jí vyladím do mé podoby např. 6 pístní třem brzdy + pumpa, zadní brzda na řidítka, polepy, protektory atd..

Motorku mám chvíli, tak zatím s ní moc zkušeností nemám. Takže časem sem hodím pár vět o motorce.

Driver-toys
Driver-toys napsal 13.01.22 v 18:36 10b.

Mohl bys doplnit recenzi
Jinak podle fotek vypadá moc hezky

Uhličan
Uhličan napsal 04.06.18 v 22:10 10b.

Perfektni

Yevgen
Yevgen napsal 01.05.18 v 23:35 9b.

at ti něco vydrži. a bud opatrný na stoppy a weelly. občs to boli