Beta Xtrainer (2018)

Vlastník Incom3r
Vloženo 18.4.2018
Aktualizováno 25.4.2020

Lehoučký a superovladatelný stroj na blbnutí a endurovaní

Motorka koupena od FIRMA:Motopalič (Krhová)

KTM EXC 300: Cena o 60tis vyšší a navíc by se museli koupit jeste další věci.

První dojmy - Beta je strašně lehká a skvěle ovladatelná se srovnání se starými stroji, které jsem vlastnil, překvapil mě i výkon kterého je až až.

Motorku bych doporučil pro - Betka je ideální stroj pro začínající a i pokročilé endurojezdce. Samozřejmě to neni ostrý zavodak takze na mx tratě a vysoké rychlosti zapomenete. Ale na to co je určena slouží na výbornou !

Doplňky na motorce - Kryty karteru, cnc páčky, tvrdsi zadní pružina, širší brzdový pedál

No neco málo k bete, jelikož nemám ještě moc najeto tak těžko jeste hodnotit, ale motorové skvělá motorka jelikož motor je z RR 300 jen lehce přiškrceny tak ma výkonu až moc. Jedine co je slabší tak je podvozek, ve standardu je naladěn na 80kg což neni moc, ale na to k čemu je určeny je dostačující takze střední enduro az trial bomba. Na mx trať uz je slaby. Samozřejmě upgradem lze vylepšit ale to už je jiná kapitola.

bruttopyr
bruttopyr napsal 28.09.19 v 20:59 10b.

Moc se mi líbí, minulý týden jsem se na ni byl v Krhové podívat a asi mi brzy přistane moje úplně první enduro (po cca 28 letech strávených na silnici) a navíc první úplně nová motorka...

TRAVEX-BMW-GS
TRAVEX-BMW-GS napsal 07.12.18 v 20:14 10b.

Nádhera,zamiloval jsem se