Honda VT 600 Shadow custom (1997)

Vlastník pip69
Vloženo 7.4.2018
Aktualizováno 7.4.2018

Dlouhá jak týden před výplatou

První dojmy - Kruháče a pomalé zatáčky mi moc nejdou. :-(

Doplňky na motorce - Dlouhé šavle,přepákování,široká řidítka a blikače v nich.

Mám málo naježděno, ale ty dlouhé šavle jsou masox. časem to tu doplním. Zatím mi připadá trochu tvrdší. Pěkný zvuk a i zátah.

Puppkinss
Puppkinss napsal 14.11.18 v 20:14 10b.

Pěknej stroj

pip69
pip69 napsal 22.09.18 v 18:18

Mašina po půl roce péče.

pip69
pip69 napsal 22.09.18 v 18:12

Tak, po půl roce už zvládám kruháče Zjistil jsem, že tlak v pneu dělá hodně a radši méně než více, Na rychlé myšky to fakt mašina není,to i s MZ 150 a Simsonem jsem si dovolil víc. Do jiné nepůjdu,spotřeba supr,rychlost supr .Blbá je páka nožní brzdy, je moc vysoko a fakt to moc nebrzdí. V předu bych to viděl na širší pneu, brzdím předkem, tak at tam je nějaká plocha. Zatím bez poruch, teda jen mi popraskal zadní blatník u šroubů co drží SPZ. Zatím jsem na ní jel jen sám,tak dojmy se spolujezdkyní někdy příště. Jo a kuwa, jednou jsem v malé rychlosti zavadil o vysoký obrubník rozšířenýma stupačkama, to bylo poprvé a snad i naposled co jsem ji položil. Nic se nestalo, jen pár škrábanců na blinkru,ale nikde jsem ty co mám neviděl v prodeji. Za odkaz na ně budu vděčný.Jo a i na klíč na zadní tlumič Dík

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.04.18 v 19:00 10b.

Bomba gratulejšn.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 08.04.18 v 03:01 10b.

nóóó dobrá délka. Tak ať se daří a všude se vejdeš ( chtěl bych to vidět na nějakejch vracečkách ). Rozhodně přeji hodně šťastných kilometrů .