Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník _GAS_
Vloženo 22.3.2018
Aktualizováno 22.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• A je to venku...

Ano, je to tak, v lednu 2019 jsem ofiko spustil svůj vedlejší projekt: www.gasovamotoskola.cz Majitel a kamarád serveru motorkari.cz Jarda Ducáček snad odpustí, když se zde, ve svém soukromém profilu pochlubím tím

Vloženo: 05.02.2019
    Uskutečněno: 05.02.2019
  • Spodní padáky

Tak jo! Konečně se již necítím jako nahý, neb moje holka dostala padáky na spodek. Ty by měly pohltit valnou většinu záhozů, kterým se však i přesto budeme nadále snažit vyhýbat. Žasnu, jak Hebco Becker mají vymak

Vloženo: 17.09.2018
    Uskutečněno: 17.09.2018
  • Návrat ke kořenům

Návrat ke kořenům... O víkendu jsme se s kamarádem Ondrou rozhodli, že bylo dost, honění se za úspěchy, dost lačného polykání kilometrů, dost vysedávání v hlučných penzionech... A tak jsme se vydali, jako dva rytíř

Vloženo: 20.08.2018
    Uskutečněno: 20.08.2018
  • Výlet na státní svátky

Pokud někdy nebudete vědět kam vyrazit na 3 - 4 dny s mašinou, pak doporučuji pohoří Harz v centrálním Německu. Je to blíž než Alpy a je tam koncentrovaná jízdní radost umístěna na jednom místě. Něco jako náš Český Ráj.

Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 09.07.2018
  • Nové kufry

Tak už konečně výrobci začali vyrábět a především dodávat kufry na ADV Sp... Hned jsem tedy objednal ty, které jsem měl v merku u předchozích verzí Afric a koncem minulého týdne dorazily. Jsou skladné, objemné, vys

Vloženo: 25.06.2018
    Uskutečněno: 25.06.2018
  • Trip + tašky Lojzo

O víkendu na mašinu vyrazil snad každý, kdo má do zadku díru a já nebyl výjimkou. Koruhli jsme si okruh okolo Javořích hor a pocourali tamní přírodou. Mimochodem, před jízdou jsem na mašinu nahodil boční tašky na p

Vloženo: 30.04.2018
    Uskutečněno: 30.04.2018
  • Placka pod bočák

U předchozí CRF1000L jsem použil pod boční stojan placku od SW motech. Nebyla špatná, ale chtěl jsem něco méně nudného. Kamarád nakreslil a nechal vyřezat tenhle futuristický design, který jsme si společně na naše

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • Záběh

Konečně na to došlo. Utrhl jsem se dřív z práce a jal se natočit úplně první kilometry se svým Advíkem. Jako destinaci jsem zvolil Český Ráj, kde se ani přes zimu nesolí, takže silnice byly chemicky čisté, a mechanick

Vloženo: 05.04.2018
    Uskutečněno: 05.04.2018