Babetta 225 (1990)

Vlastník Bajz0
Vloženo 18.3.2018
Aktualizováno 19.3.2018

Babetta je moped vyrabany v Cesko-Slovensku v podniku Povazske strojarne v Povazskej Bystrici, neskor v Kolarove.

První dojmy - Tretia "motorka" v garazi. Begetu som kupil naschval v horsom stave ale umyselne 225 nakopavacku. Kedze uz s Kawasaki som uvazoval nad prestavbou ale kedze prisla v prekrasnom stave a medzicasom som sa inspiroval nad prestavbou Babetty od reichMoto.cz tak som si povedal ze skusim ju celu prekopat a co najviac veci zvladnut sam

Bagetu som kupil za celkom dobru cenu od naozaj mileho pana ktory ju predaval po otcovi. Niekolko rokov stala, takze ani som ju neskusal startovat. Na zaciatok by som ju chcel vycistit a nakopnut a az potom pride prestavba. Uz mam nieco vymyslene tak uvidim ako sa to bude vyvyjat. Kedze v garazi mam momentalne rambodrahu zo siestich motoriek tak je zatial u kamarata, takze aj kym zacnem objednavat veci na vymenu a na prestavbu tak este to chvilku potrva. Zatial som dal fotky v stave ked som ju kupil, a postupne sa budem snazit pridavat nejake dalsie..

Bajz0
Bajz0 napsal 19.03.18 v 22:33

Tak som to upravil dik za upozornenie na chybu

SPAX
SPAX napsal 19.03.18 v 22:16 3b.

Názov "Jawa Babetta" je pre tvoj rok výroby 1990 absolutne správný...Máš tam dokonca i také nálepky :) Takže to tvrdenie (opísané z Wikipedie) je nezmysel...Názov Jawa zmizol až okolo roku 1993.