Babetta 225 (1992)

Vlastník Tom97K
Vloženo 1.5.2012
Aktualizováno 7.2.2018

Moje Babettka předělaná do "harley" stylu.

První dojmy - Když jsem poprvé vyjel, tak se mi to hned líbilo. Svižná jízda, v normálních kopcích neztrácela tolik kolik jsem čekal, až v těch největších je to docela trápení. Co mě překvapilo je, že se dá udržet i v městském provozu, takže moc nezdržuju.

Udělal jsem si řidičák AM a protože se mi nelíbí skůtry, tak už rozhodování nebylo moc těžké. To je stručně řečeno proč mám tento stroj.
Co se týče motoru, ten moc výkonu nemá , ale na začátky to stačí. Nepřijde mi nějak přehnaně nespolehlivá, jak si hodně lidí myslí. Pracuje pěkně a i když se dlouho nejezdí tak se nakopne snadno.
Jízda je tedy trochu pomalejší, na druhou stranu, kdyby to jelo rychleji, asi bych se bál, protože na to není stavěná konstrukce a moc ani brzdy. Ovladatelnost je jinak dobrá, aby taky nebyla, když stroj má něco málo přes padesát kilo.
Do mírného kopce jede skoro stejně jako po rovině, do většího už logicky zpomaluje, kvůli malému výkonu.

calex
calex napsal 14.11.16 v 16:37 10b.

Pěkná práce...!! Ta rolka je kupovaná nebo doma dělaná...? Osobně si ji chci dát na bábu dopředu pod řidítka.

kolos
kolos napsal 26.05.12 v 16:46

Náhodou parádní Harleytta Když už máš 225tku, tedy bez šlapek, tak bys mohl nějak vykutit stupačky víc dopředu, ale to by zas asi nešlo nakopávat.

babetak55
babetak55 napsal 16.05.12 v 15:48

ta je drsná

kolos
kolos napsal 01.05.12 v 13:36

Babča-Harley, tuš to by chtělo nějakou fotku, ne?