Honda CB 1100 RS (2013)

Vlastník Amálo
Vloženo 28.1.2018
Aktualizováno 28.1.2018

Je to nadherný ,dokonalý stroj, oku lahodící.Vzpomínam na 70-sátá leta,skopčáci na podobných prijížrěli do Plzně.

Motorka koupena od FIRMA:Autocentrum Jan Šmucler (Plzeň 3-J

Honda CB 1300: Do oka mi padla nadherne červena CB1100

První dojmy - motorka mi padla jak do oka tak do ruky.Měl jsem hodne motorek ale CB-čko se mi líbí ze všeho nejvíc.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro jezdce kterí milují poklidnou jízdu krajinou a užívaji si .Není vhodna na divočení a zavodení.

Doplňky na motorce - Z praktickych duvodu jsem si namontoval originalni nosič a horni kufr.Bez toho se neda cestovat na delší vzdalenosti.

Jak už jsem psal líbila se mi,cena byla prijatelna, tak jsem si ji koupil.Chci podotknout, že jsem ji koupil v roce 2017,jako druhý majitel a byla uplně nová, měla najeto 470 km.Stačil jse na ní najet cca.350km.Pokud mužu hodnotit tak je to vynikající motor,má hezký zvuk a dostačující výkon na pekne svezení.Má taky výborné brzdy,snadno se preklápí v zatačkach,ma rovnež pevný podvozek který se nevlní.Spotřeba je někde kolem5litru což je dobré vzhledem k motoru ktery ma objem1140 ccm.Do terenu vhodna neni.Dá se na ni ale cestovat ,i na delší vzdalenosti,chce to ale dělat časteji pauzu.

willy7377
willy7377 napsal 01.07.21 v 09:50 10b.

Pěkná mašina.Nechci se dohadovat,ale dle foto bych řekl,že jde o CB 1100 EX.
CB 1100RS má narozdíl od této dva výfuky,černý motor ,zlaté přední vidle ,přední LED světo ,blinkry,atd.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 28.01.18 v 17:20

Celkem pěkná motorka,ovšem k dokonalosti má daleko.

petrzon
petrzon napsal 28.01.18 v 13:39 10b.

Pěkná. Ale verze RS, jak píšeš, to asi není ani náhodou.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.01.18 v 12:27 10b.