Yamaha XT 660 Z Tenere (2011)

Vlastník meridian
Vloženo 10.1.2018
Aktualizováno 24.7.2018

Motorka pro cestu necestu. Tenerka je vysoká a velice pohodlná i na našich tankodromech.

První dojmy - Jen co jsem na motorku prvně sedl, vyzkoušel jsem, jak je odpružená a je to paráda. Víc už mě pomalu ani nezajímalo :-) , posez je velmi příjemný a vysoko nad zemí, což se mi líbí, nerad se na motorce krčím.

Doplňky na motorce - Výfuky Leo Vince , KN filtr, botka na stojan, kufr Kappa, blastry Racetech, padáky, širší stupačky, deflektor, hl. stojan, držák navigace, zásuvka 12V, vyšší řídítka, nějaké nezbytné polepy

Je ještě brzy něco extra hodnotit, nemám zatím moc najeto, motorku jsem dostal pod vánoční stromek, takže počasí je nyní nestálé, i když tato zima občasným projížďkám přeje. Prozatím spokojenost, motorka zcela splnila mé představy. Je měkoučká, supersport to sice není, ale výkonu má pro mé účely dostatek, navíc jsou dnes radary na každém rohu, tak vážně nemá smysl jezdit jako blázen. Rychlosti jsou výborně odstupňované, a to jak na polňačky, tak na delší vyjížďky, což mě mile překvapilo. Prozatím motorku ladím dle svých představ a vybavuji doplňky než dorazí jaro

Raisto01
Raisto01 napsal 17.01.18 v 17:27 10b.

Parádní věc. Snad bude nástupce alespoň stejně tak dobrý.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.01.18 v 12:30

Simitom
Simitom napsal 10.01.18 v 21:49 10b.

Kombinace červené a černé vypadá parádně.

Marv5
Marv5 napsal 10.01.18 v 18:31 10b.

pěkná mašina jen tak dál

matejquad
matejquad napsal 10.01.18 v 17:46 10b.

Vypadá pěkně, ať slouží!