Honda NX 650 Dominator (1995)

Vlastník endstand
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 24.11.2017

Moje kompletně přestavěný už druhý Dominátor. Tentokrát tak trochu v rally stylu.

První dojmy - Na dominatoru se mi líbí jeho jednoduchost, spolehlivost, vlastnosti a hmotnost. Mezi ostatními jednoválcovými endury jeden z mála starých vzducháčů s elektrickým starterem.

Tak jsem se pustil do přestavby. Plechovou nádrž nahradila plastová Acerbiska o 23litrech. Kapoty jsou z laminátu, nastříkány samodomo. Vidlice USD z yamahy TT600 e. Do krku řízení jsem nechal útočit redukce, které se zalisovaly. Zadní tlumič se prodloužil dovařením úchytu. Přepakovaní upraveno. Ložiska a gufera, vč rozpěrek předního kola jsem sehnal, ty rozpěrky vyrobil. Vyrobil jsem redukci na brzdový kotouč. To ještě budu ladit, brzdí, ale není to vončo. Výfuky původně laděné na Varadero, jsem zkrátil. Lešení na čočky, budik Koso a navigaci, zasuvku atd vyrobeno z hliníku. Snížené sedlo, a milion držáčků a úchytů na všecko potřebné. Půl roku práce.

Leoš73
Leoš73 napsal 05.03.21 v 09:15 10b.

Tak to je opravdu moc hezká, práce. Hodně zábavy a kolama dolů .

Trumen28
Trumen28 napsal 04.03.21 v 05:47 10b.

Super práce, moc povedená stavba

enrico25
enrico25 napsal 19.04.20 v 16:16 10b.

Je to krásne spravené chcel by som aj svoje domino prestavať v podobnom štýle tú prednú masku si niekde kupoval alebo si ju z laminátu vyrábal sám?

Omarson
Omarson napsal 06.06.18 v 20:42 10b.

klobouk dolů . ten se poved

jise
jise napsal 25.11.17 v 19:01 10b.

pěkné moc