Jawa 125 Dandy (2006)

Vlastník Jandax
Vloženo 19.10.2006
Aktualizováno 6.11.2006

Po dlouhodobem cekani jsem se ji konecne dockal, mam s ni najeto uz skoro 1500 kylometru ale jsem s ni maximalne spokojen! Mrzi me jen ze mi k tomu v Jawe nebyly schopni dat ani otackomer ale jinak to nema chybu!! Užasny stroj!! Je super!

Zkušenosti: Zkusenosti mam jiz dost, mel jsem celou radu motorek pocinaje babetama prez simsona az po Mz150 ale na dandyho nemela zadna!

Cesty: No zatim zadny ale kdyz by nejaky byl tak urcite pojedu!!! Takze kdyby nahodou nejaky byl tak mi dejte vedet ju

Cestopis: Mam v planu prez leto objet vetsinu ČR

Další info: Koupil jsem ji zcela novou a mislym si ze se to vyplatilo! Dobrej kseft

Reportáž: ...

Jandax
Jandax napsal 17.09.08 v 21:57

Zdravym, tak jsem na Dandyne najel uz 14000km a nejvetsi zavadou byly asi povolene nosne srouby motoru, v jejiz dusledku sla do fucku i cela retezovka. Jinak ten ,,podle nekoho nekvalitni cinsky motor,, nemel ani jednu zavadu,ani kapka oleje, skratka bezi jak novy,vcetne zvuku. A to jsem byl i skoro na konci Polska. Nj JAWA je JAWA

smazany24518
smazany24518 napsal 13.02.07 v 09:54

já jsem měl taky Dandynu.. tak vím, ale třeba budeš mít lepší

smazany24518
smazany24518 napsal 11.02.07 v 12:50

nechej si podsvícení a zbav se Dandy

Stanleeey
Stanleeey napsal 10.02.07 v 09:10

to WHTRDR: zdarec ja jezdil na ni tez v autoskole a to se urco neda srovnat s tou co ma pac ma novou a jde videt ze se o ni pekne stara a v autoskole na to kaslou teda v te kde jsem delal rp, proste sral olej z motoru,desky v prdely a retez provesenej skoro na zem proste sila a nikoho to tam nevzrusovalo. jinak mnoho stastnych km bez nehod mam dandy 50

biker_john
biker_john napsal 09.02.07 v 19:04