Yamaha XV 535 Virago (2003)

Vlastník namor27
Vloženo 11.9.2017
Aktualizováno 11.9.2017

Něco má za sebou, ale je to paráda, spolehlivá klasika pro pohodové ježdění, už si nemusím nechat ujet kamion když mě štve ale můžu ho klidně i předjet i do kopečka

Motorka koupena od autobazar Tichý

První dojmy - Splnila očekáváné, trochu zklamání ze spotřeby, byl jsem rozmazlen z poslední motorky na nádrž 300km /Virago XV125/.Při první jízdě se mi zdálo být tvrdší řazení a taky pérování, kardan je tvrdší oproti vymazlené řetězovce

Motorku bych doporučil pro - pro pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - plexisklo, padáky, brašny

zase o kousek výše a dále XV 535 je logické pokračování z malé motky,Uvidíme co dokáže, zatím mám jen 1000,- km kolem komína.Trochu větší spotřeba /cca kolem 5,1 l/100km).Pohodlnější sedačka, baťůžek ještě neměl možnost vyjádřit se.
Zatím se poznáváme, podařilo se mi ztratit klíček který mi vypadl i při jízdě a zapnutém zapalování .-(.Silnější a pro mě dostačující výkon oproti předchůdkyně.
Při prodeji XV125 jsem byl na vážkách a v hlavě mi zněla písnička Nesnáším loučení .-).Doufám že nebudu litovat

Wildaja
Wildaja napsal 17.09.17 v 17:45 10b.

Ahojky .
Moc pěkně napsaná recenze . Přeji Ti spoustu kilometrů bez nehod a spokojený úsměv pokaždé, co pojedeš na své nové krásce .

namor27
namor27 napsal 12.09.17 v 17:47

jj díky všem

žižala.
žižala. napsal 12.09.17 v 16:18 10b.

Parádní kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.09.17 v 10:02 10b.

Super ,přeji pohodu v sedle.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 12.09.17 v 09:58 10b.

koukám že jsi poskočil o stupínek víš. 125 jsi si měl nechat na jízdu do práce případně na zaškolení batůžku atd. , ale jinak klasika každej poskočí časem víš. Někdo hned někdo dozraje ( řek bych že ještě není všem dnům konec ). Tak zatím hodně šťastných km a ať se daří .