Aprilia RSV 1000 Factory (2004)

Vlastník Diegow
Vloženo 5.9.2017
Aktualizováno 21.12.2020

Ohlins podvozek , OZ kola , Carbon kam se podíváš, Akrapovič, Brembo

První dojmy - Blinky tam, kde mají Japonci klakson, takže první dny furt troubíte. Člověk z menšíma rukama bez přehmátnutí na blinkry nedosáhne. V zrcátkách vidíte jen svá ramena. Ovladatelnost a výkon na jedničku. Bzdy dle očekávání parádní, ovšem zadek zase nebrzdí jako každé RSV. Zvuk z výfuků bych přirovnal k hromobití , sousedi vás budou milovat.

Zase jsem si pořídil Italskou mrchu. Jedno RSV už jsem měl, ovšem první model , tohle je mnohem vyladěnější verze. Oproti staršímu modelu , má vyhlazenější spodek , už se z vás ve městě nesnaží vymlátit duši. Má také lepší vršek a celkový výkon je zas o kus dál. Je robusnější a design je skvostný. Motorka není vůbec vhodná pro začátečníky , jelikož je to stále V2 a při necitlivém přidání plynu při rozjíždění nebo odbočování , vám může slušně nakopat zadek. Nenechá si tolik líbit jako čtyřválec. RSV je pro srdcaře , který ví , kde maj tyhle Italský biky mouchy . Výkon a ovladatelnost je kapitola sama o sobě , to si musíte prvně zkusit , někomu to sedne a někomu ne a to je dobře.

Bondy
Bondy napsal 28.12.17 v 21:19 10b.

Nadherna motorka, dlouho jsem na ni koukal, ale strach mi nedovolil. Respekt a kolama dolu

dzarmil
dzarmil napsal 10.09.17 v 17:19 10b.

Italský motorky jsou hlavně o "srdíčku" a o velký duši .Přeju radost a požitek z jízdy .

Thunder
Thunder napsal 05.09.17 v 19:15 10b.

Pekna, tak at uz ti chvili vydrzi

fsmoula
fsmoula napsal 05.09.17 v 17:00 10b.

Hezká mrška