Yamaha XV 950/R/Bolt custom (2014)

Vlastník GSBMW
Vloženo 3.9.2017
Aktualizováno 4.10.2017

Lehce ovladatelná, ideální do města i horských ulic.

První dojmy - Při první jízdě mi padla hned do ruky a věděl jsem, že jí budu mít dlouho. Nízké umístění sedla náramně vyhovuje. Jen trochu hůře aspoň pro mě umístěné stupačky;-) Pomalu v každé zatáčce drhnu. Trochu pomohlo přepákování.

Na první pohled velká láska. Vždy jsem preferoval dvouválce a motorku, kterou bych mohl trochu upravit podle svého A na to tato motorka má velké předpoklady.

Stále se s motorkou seznamuji V tuto chvíli mám najeto cca 13500 km a velká spokojenost. Motor šlape jak hodinky, jízdní vlastnosti aspoň pro mě výborné (před tím Suzuky SV650, BMW 1200A ) Preferuji spíše okrsky a klikaté silnice v horských stoupáních, ale nezklame ani při přesunech na dálnicích ( průměr 110 - 130 km ). Spotřeba motoru vynikající. Já jezdím i s baťůžkem v průměru za 4,5 l a to jí nijak nešetřím. Jediné co bych přidal asi ještě jeden kotouč na přední kolo, aby razantněji brzdila.
Na motorku jsem zatím doplnil zadní opěrku, kufry na cestování, ochranný rám motoru a přepákoval stupačky řidiče. Přidal jsem 2 x USB zásuvky na dobíjení a jednu na auto zapalovač, přes kterou v zimním období dobíjím baterii, jelikož je k baterii špatný přístup.
Pro usnadnění a lepší užívaní si jízdy jsem letos přidal ukazatel zařazené rychlosti.

S motorkou se dá jezdit na pohodu i delší vzdálenosti. Letos jsem se vydal na východ k sousedům a v klidu zvládla cestu až na Duklu.

Doufám že bude stále takto sloužit ještě hodně kilometrů. Přeci jen se stále zajíždí

brano4
brano4 napsal 05.05.20 v 09:16 10b.

ahoj. pri premiestneni zadnych smeroviek bolo potrebne predlženie kablov ? dakujem

ottobock
ottobock napsal 11.10.19 v 09:00 10b.

Plno předělávek a batůžek si sedí jako na trůnu .

zain1
zain1 napsal 11.09.17 v 17:40 10b.

Také jsem o ni uvazoval, ale na mne moc malá a nová. Jinak to je moc zajímavý a hezký stroj. Ostatně jako všechny modely s tímto motorem. Ať dobře slouží!

pantata66
pantata66 napsal 03.09.17 v 09:32 10b.