Cagiva Canyon 500 (1999)

Vlastník Wita85
Vloženo 28.8.2017
Aktualizováno 24.8.2023

Pohodový cesťák na silničky kolem Berounky.

První dojmy - Motorku mám již 4 roky a původně jsem myslel, že budu měnit za silnější, ale tohle bohatě stačí. I ve dvou s bagáží se dá jezdit a kochat :-).

Motorku bych doporučil pro - Určitě dobrá na začátky s velkou motorkou. Dá se v klidu v jednom zvednout když spadne, do 120 km/h to moc nefouká a je pohodlná.

Je to vyšší motorka, takže já prcek (173 cm) dosáhnu špičkami obou nohou na zem, ale celou nohu už nepoložím. Nic méně mi to vynahrazuje ta pohoda na příčných pruzích nebo při přejíždění děr. Stačí se postavit do stupaček, motorka se lehce zhoupne a bez zpomalování člověk frčí dál .
Je to takový rachto stroj, ale zase člověk ví že to jede. Zvuk továrního dvojvýfuku je fakt parádní a s jednoválcem dává skvělý brumlavý zvuk.
Zatím jsem na tom akorát měnil olej, brzdovku apod.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 04.09.17 v 15:38 2b.

Největší sráč jaky kdy v segmentu endur vyrobili... důležité ovšem je že z toho máš radost... chtěl jsem dát jeden bod ale dám dva

karambol
karambol napsal 03.09.17 v 07:20 10b.

Také sem si ho koupil 600 a mám ho měsíc a už sem najezdil 1000 km jede jak das menil sem olej filtr proběhla technicka napodruhé ulomená páčkana páčce přední brzdy ale jinka super moto sem z ní velice nadšeny i má žena prostě jeto super kára

Milan1963
Milan1963 napsal 28.08.17 v 13:15 10b.

Parádní stroj, at' Ti i dál dělá radost.