BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Luba73
Vloženo 27.8.2017
Aktualizováno 27.8.2017

Nejzábavnější motorka ze všech co jsem měl.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Již třetí motorka od této firmy a maximální spokojenost.

První dojmy - Již po prvním svezení jsem věděl že je to ona. Skvěle ovladatelná motorka do pohody i nepohody.

Motorku bych doporučil pro - Všestraná motorka pro každého,kdo se chce na motorce bavit a navštívit i nevšední místa.

Doplňky na motorce - Na motorce zatím jen Topcase. Objednáno nové plexi a časem bude i padák.

Po roce a půl ježdění na R1100 RT jsem potřeboval změnu.RT je skvělá motorka a jízdní vlastnosti paráda.Ale při mé velikosti (teda spíš malému vzrůstu) jsem se několikrát dostal do problému při manipulaci na místě a ve velmi malích rychlostech.Proto jsem se rozhodl že nastal čas na změnu. Vyzkoušel jsem několik matorek i nových,jediné kritérium? Musím bez problému dosáhnout na zem. Po svezení na BMW F650 GS bylo jasno. Výška sedla v pohodě , držák motor a super ovladatelnost za všech okolností. U firmy Mototrade jsem projel tři a volba vyšla na žluťáska.Hned první den najeto 150km a včera můj nejlepší motovílet jaký jsem do teď zažil. Cesta na Vysočinu a pokračování směr Jižní Čechy.Ujeto 400km a zážitky a dojmy vstřebávám ještě den po tom.Už se těším na další výlet.

walaszek
walaszek napsal 28.09.17 v 20:50 10b.

No to čumím, cos to pořídil. Velká gratulace. Taky jsem ji při výběru zvažoval. Navíc moooc pěkná. Doufám že ji na jaře uvidím na setkání. 10b.

Bud
Bud napsal 03.09.17 v 08:26 10b.

Máš ji hezkou. Ať slouží.

Pepa004
Pepa004 napsal 31.08.17 v 15:23 10b.

Teda koukám člověče , děláš si samou radost To je ale dobře .. ať ti slouží ve zdraví a užiješ si s ní max. zábavy. Vždyť, vo tom to je

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.08.17 v 23:34 10b.

nick675
nick675 napsal 30.08.17 v 22:16 9b.

skvělá volba taky ji mám mezi budoucími variantami 😁