Honda VTX 1300 custom (2006)

Vlastník podluzak
Vloženo 18.8.2017
Aktualizováno 21.8.2017

Honda vtx 1300C Dobrá silná japonská strojovna za rozumný peníze.

První dojmy - První dojem byl.Hrozně těžká a dlouhá mašina.Oproti memu předchozímu Suzuki Intruder VS 800.Dej mu pán bůh věčnou slávu.Ale na druhou stranu sem se nemohl dočkat až Shadowa začnu přetvářet k obrazu svému.Tedy utvořit z připláclého Vtxa klasického choppersona s traktoroidním motorem na kterého bude radost pohledět.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo si chce užívat velkého točivého momentu už od volnoběhu.Těm co nikam nespěchaj ale dokáží si poradit s velkou váhou motocyklu která se ale při jízdě stratí.

Doplňky na motorce - Výfuky,Představce vidlice,držáky řidítek,řidítka,zrcátka,brašny,zadní blatník Intruder 1400,přední světlo VS 1400.

.Má nádhednej spodek.Spotřeba paliva mě příjemě překvapila,4,7 l na 100km sem nečekal ani náhodou.Oproti Introši 800 i 1400 kteří si cucly 5,5l na 100.A to se motám po okrskách na 3 -4 kvalt.Na dálky s pořád za 5 musí papat ještě mín.Motor paráda,je cítit velký setrvačník na klice.Spodek ma nádhernej ale s rostoucíma otáčkama už je tah slabší.Ale stejně si choppersony kupujem kvuli spodku,ne?Pneu Avon Cobra parádně sedí v zatáčkách.Doporučuji.Přední brzdu lze vylepšit montáží opletené hadice a rozdíl je znatelný.S VTX sem spokojenej a o jiném motocyklu napřemýšlím.

LSbiker
LSbiker napsal 20.02.18 v 11:36 10b.

VTX je určitě se přidej do facebookové skupiny Honda VTX CZ/SK

IgiVx
IgiVx napsal 22.08.17 v 21:42 10b.

Ahoj mám stejnou mašinu a moc se mi nelíbí zadní blatník...jak tam pasuje ten z toho intrudera?

Hog
Hog napsal 21.08.17 v 00:22 5b.

Ten "patvar" na šroubku je tam proto, aby se v tom lidi jako Ty nešťourali, ty
č e š t i ň á ř i !

žižala.
žižala. napsal 19.08.17 v 14:52 10b.

Parádní kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.08.17 v 18:08 10b.

Parádní Hondice gratulejšn.