Husqvarna SM 610 (2005)

Vlastník jiffa
Vloženo 6.7.2017
Aktualizováno 23.7.2017

Naposledy jsem psal, že pořídím ostré enduro. Tak to zase nedopadlo... ale tohle už se tomu trochu podobá.

První dojmy - První dojmy...vysoký, né úplně pohodlný, hlučný, hodně živý a zábavný kolo. Jo a jestli mi Erča brzdila hodně, tak co teprv tohle!

Doplňky na motorce - CNC páčky, blástry, laděný výfuk, polepy atd.

K téhle Husince jsem přišel jako slepej k houslím. Prodával jsem svojí Erču a nějakej čas před tím jsem se zastavil u sestřenky, kde měl její přítel takovou divokou černou hyjenu, kterou na "staré" kolena vyvenčil jednou za rok, kdy mu přibyla jedna nálepka z motosrazu o dědinu vedle. Ani ve snu by mě nenapadlo, že za nějakej pátek bude mít mojí Erču a já jeho Husinu. On byl rád, že má konečně normální motorku na které se někam podívá a já byl rád, že moje bejválá skončila v dobrých rukou a taky že mám stroj, který má snad největší funny factor (no dobře takovej Husar fs 650 bude ještě zábavnější :D).

Aby se neřeklo, že jsem na tom neudělal nic jinýho, než lepil polepy.

Za těch pár set km co jsem s ní najezdil, tak můžu říct, že je to fakt zábavná motorka, vím že jsem to tvrdil o Erče taky, ale tahle je ještě o kus jinde. Ta ovladatelnost a okamžitý výkon je prostě parádní. Sice z ní občas pěkně bolí p*del, nejede 200, nemá ani 2 válce, ale rohlík na xichtě mám furt, takže svůj úkol plní jak má. Jen jsem si musel zvyknout na vyšší posez a občas dávat nohu ala motárd, což mi vy výsledku sedělo víc, než koleno. Taky jsem si zvykl na ten okamžitý výkon, protože ve výjezdu ze zatáček se málo kdo chytal.

Takhle motorka rozhodně není o vysokém výkonu, ale o tom, že nakopete pr*el i litrovým SS v technických pasážích. Podíváte se na nějakou polňačku či lesní cestu a po hodince ježdění přijedete zničení, unavení a vysmátí dom.

Tak jsem změnil práci, bydlení a skoro tuhle sezónu nevyjel... smutný konec příběhu. Bohužel ani na okruh jsem jí nestihl vyvenčit a to jsem se celou zimu těšil jak jí tam provětrám. Tak snad zase příště, sám jsem zvědavej s čím příjdu.

Quick_T
Quick_T napsal 05.05.19 v 15:01

moc pěkná hlavně ty polepy 10b. Nemáš odkaz kde si je kupoval?

Quick_T
Quick_T napsal 04.05.19 v 11:37 10b.

moc pěkná hlavně ty polepy 10b. Nemáš odkaz kde si je kupoval?

jiffa
jiffa napsal 28.01.19 v 11:19

Bohužel už nějaký pátek mi neříká pane, ale furt mám roupy na nějaký lehký enduro.

Feio
Feio napsal 27.01.19 v 22:42 10b.

pěkná kráska

smartin1
smartin1 napsal 07.07.17 v 07:06 10b.