Husqvarna SM 610 (1999)

Vlastník JeyJey80
Vloženo 9.2.2013
Aktualizováno 9.2.2013

Tak motorku jsem měl jako první dospělou po Hondě XL 125 Varadero a byl sem z toho pěkně vypleskanej :D

První dojmy - Sedl jsem na to a bylo to překvapivě nízko, sedátko bylo pohodlné, jelikož bylo mokro tak sem za to moc netahal, ale ten zvuk... Standardní vykuchaný koncovky a paráda. A ještě řídítka, taky bomba jak se to ovládalo, na supermoto asi docela těžká, ale moc jsem to nepocítil.

Motorku bych doporučil pro - Snad pro všechny kdo si jízdu chtějí opravdu naplno užít, nebudete lítat 200 ale právě o tom to je, že se bavíte při nízkých rychlostech, s mohutným dunivým doprovodem.

Doplňky na motorce - Širší řídítka (zlepšila se ovladatelnost a to znatelně), taštička na lékárničku, nové přední světlo (bylo prasklé)

Vybral jsem si ji protože jsem chtěl supermoto, vždycky se mi líbily jednobuchy, právě kvůli jednomu válci... Ten zátah byl brilantní a zvukový doprovod ještě lepší. Jak jsem napsal sedadlo bylo pohodlné, takže 160 km v sedle jak nic. Dalším plusem byly rozhodně brzdy, byly parádní, jako hodně dobrá věc se mi osvědčila nakopávačka... po zimě, kdy jsem při startování vyflákal baterku, stačilo párkrát kopnout a už duněla. Servis byl na začátku dobrý, udělaly se ventily zkontrolovaly rozvody atd. všecko v cajku, ale pak to přišlo... S časem hlasitější mlácení a cvakání kdy byla jízda opravdu nepříjemná, když čekáte kdy se to vysype... klika... :D a o zábavu postaráno, naštěstí se podařilo sehnat novou, ale byl jsem donucen ji prodat :D rodiče... :D Místo toho nastoupil Hornet... to byl zase kup... :D Všechno špatně, ale o tom více na stránce mé stávající motorky. Nicméně čím více na Hornetu jezdím tím víc mě to utvrzuje v tom jak skvělá byla Husqva motorka, takovou zábavu jako mi dal 1V mi hornet prostě nenabídne, ano jede 2x rychleji, krásně se ovládá, ale nebavím se na něm tak jako na HQ, proto jako příští motorku volím 2V RSV 1000 (takový kompromis a když vidím tu chválu na fórech těším se víc a víc) ;) To je asi vše co vám o ní povím... Byla to parádní zkušenost a snad někdy bude jako druhá motorka Husaberg FS 650 (po tom slintám, to už je jiná liga :D).