Honda CJ 250 T (1979)

Vlastník bartpech
Vloženo 25.6.2017
Aktualizováno 29.12.2019

Další veterán od Hondy, tentokrát o 2 roky starší, s menším objemem, lehčí, obratnější.

Yamaha XS 500 Dohc: Od youngtimer moto, byl jsem pomalejší.

První dojmy - Pěkný youngtimer, s původníma dílama bokem. Líbilo se mi sedlo, ale bez bobku od CJ vypadal zadní blatník zvláštně - ten se musel nahradit, mělo - li sedlo zůstat. Na neoriginální barvu jsem si zvykl, teď si ji jinou nedokážu představit.

Motorku bych doporučil pro - kdo z toho má tak nějak větší radost když ta stará motorka jede a jede pěkně.

Doplňky na motorce - Nové blinkry - honda cb 250 g
Nový regulátor vape R82, ignitech

Motorka byla koupena v květnu 2017, už jsem jednu hondu měl - cb400N, ta na tom po technické stránce byla o fous líp a aj sem si troufl s ní jezdit za hranice, s touhle to k tomu zatím ještě není. Zase má ještě ten "old look".

Dal se jiný zadní blatník, trochu se upravilo zadní světlo a dali se menší dobový blinkry a světlo. nechal sem přelakovat víčko a podobný blbosti. V poslední době výbrus na +0,5, repase karburátorů, furt to chcípá na volnoběh, na jaře 2020 snad definitivně pořeším, po zahřátí jede pěkně plynule, na dvojku má i docela odpich, ale netrápím jí.

Teď řeším menší nesoulad velikosti gum a ráfku v tp oproti "továrnímu nastavení", ráfek, byť originální neodpovídá velikosti gumy co mi napsali do tp kdysi při dovozový, tak mě před výměnou pneu čeká kolečko po dekře a dopravním..co už.

Ve volným čase sháním přední blatník, komu by se nějaký z CB, CL, menšího objemu válel doma, horší stav nevadí, já to mám celý takový patinovaný, se rzí si poradím (když to není skrz...:D)

Marty68
Marty68 napsal 24.03.21 v 14:45 10b.

moc hezká!

p.epanica
p.epanica napsal 26.06.17 v 15:01 10b.

chevyr
chevyr napsal 26.06.17 v 09:17 10b.

Pěkná