Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Vojta_Fw190
Vloženo 11.6.2017
Aktualizováno 11.6.2017

Bezproblémová motorka, která vás i se spolujezdcem odveze přesně na místo určení.

První dojmy - Můj první dojem byl cituji: Sakra vždyť je to strašně mohutný a vysoký :D. Po pár pokusech jak se vlastně na motorku leze jsem moto nastartoval a zkusil jsem se projet... Ze začátku jsem byl mírně rozhozen díky jízdám na mé předešlé 50. moto sebou cukalo při drobném přidání plynu, což mi na dobrých pocitech nepřidalo, zkrátka jsem z mota měl respekt a bál jsem se na něm přičemž mne čekala hned poté cesta domů na tomto motu... Dnes mohu říct, po dvou letech, že se motorka velice dobře ovládá a pro začátek je naprosto pohodlná a bezproblémová.

Moto jsem si z vlastní vůle nevybral, vybral mi ho otec, protože sám jezdí na enduru.
Nicméně jeho rozhodnutí naprosto akceptuji lépe bych snad nevybral ani já...
S motorkou jsem měl nalítano dobrých 2500km, což za dva roky možná není mnoho, ale pro začátek to stačí. Ze začátku jsem si dlouho zvykal na ovládání přední vidlice
nebyl jsem z předešlé motorky zvyklý, avšak velmi záhy jsem si zvykl a moto se krásně klopí i do ostrých zatáček občas i tak dobře že jsem z toho měl odřené boty a chránič svodů výfuku :D. Velice často jsem jezdil také se spolujezdcem, maximum bez protivětru se pohybovalo po rovince okolo 100 km/h, což je na maximálku 110km/h bez spolujezdce na rovince docela přívětivé ...
Ohledně spotřeby musím říct, že moto skoro nic nežere při správném zacházení se motorka dostane na dobrých 4,5 l na sto a nádrž na 17L vám opravdu vydrží na dlouhé cestování.

greydog
greydog napsal 11.06.17 v 07:50 10b.

MiKas004
MiKas004 napsal 11.06.17 v 07:31 10b.

Varrráánek je krásná motorka.
Přeji Ti s ní spoustu radosti a čťastných kilometrů.
Také teď začínám s ježděním, také mám svou první motorku a tak vím, jaké to je (se učit).