Yamaha FZ6 S2 (2009)

Vlastník blonďák89
Vloženo 1.6.2017
Aktualizováno 1.6.2017

Něžná mrcha 😊
Je to šestikoule, žádná zběsilost, ale je to jak s ženskejma, když ji vytočíš nestačí se člověk divit.

Motorka koupena od pbareš - Je to kamarád a bratr kolegy, šel jsem na jistotu

První dojmy - Motorka jakožto, první pořádná po osmi letech, je super. Padli jsme si hned. Dle mého názoru zelenáče, a původem spíš autaře, nejlepší volba pro začátek. Skvěle ovladatelná, koupeno s fajn doplňky (stavitelné páčky, zrcátka, padáky, blinkry, laďáky akra...) Záráželo mě hlučné řazení 1 a 2 stupně, po pročtení recenzí, údajně normormalní, řazení ostatních mi přišlo hodně kopavé, na radu zkušenějšího fazeristy 😊 dám jiný olej. Jináč spokojenost. Gumi budou nové metzeller, opět dávám na radu. Pěkný vzhled, ideální poměr váha výkon.

Motorku bych doporučil pro - Všem co začínaj nebo dlouho nejezdili, a nebo už dospěli a tolik netahaj 😉

Doplňky na motorce - Stavitelné páčky, led blinkry, padáky, výfuky akrapovič

Dobrá koupě, za super cenu, s jasnou historií. První dojmy pecka, hned jsem se s ní zžil, brzdy s výborným dávkováním. Plynulý záběr, škoda že to nejde jen trošku od spodu.
Jako u každýho naháče a bez plexi, velký odpor vzduchu 😀😀😀 a votooom to je.
Po chvilce jízdy ji člověk dostane do ruky, snese i kopyto a kam ji pošlete tam jde.
Úložný prostor akorát tak na lékárnu, ale motorka neni stěhovák takže žádný zbytečný krámy👍
Zatím nemám na ní nalítáno moc, ještě musím dodělat noty.
Ale první větší cestu chystám do rakouska na ledovec tak popíšu za čas.
Pro spolujezdce to není moc pohodlný, ale opět není to taxik 😄😄😄, a nějaký ten dlouhovlasý baťůžek o 50 kg sem tam tu chvíli přežije.
Toď za mě zatím vše.

blonďák89
blonďák89 napsal 16.06.17 v 15:30

Díky, věřím, že bude šťastných. Je to dobrý stroj. Příští rok mám v hledáčku triumph

Donald
Donald napsal 01.06.17 v 12:49 10b.

To srovnání s ženskou sedí! Měl jsem XJ 600 a taky dobrý. Hodně šťastných km!