BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník blazin.
Vloženo 27.5.2017
Aktualizováno 3.1.2019

Výborný univerzál, koupený ve Švýcarsku od 1.majitele, k moto veškerá dokumentace a faktury od BMW, 3xklíče a jelikož měl majitel před x lety úraz, tak má mašina najeto 6100km. Jak jsem ji viděl, musel jsem ji vzít, vše jak nové, nic ošudlané nebo odřené.

První dojmy - Je to trochu nezvyk, výkon tak akorát a hodně přijatelná váha, tím pádem ovladatelnost. Ne že bych na silnici zanevřel, ale chci se více zaměřit na motodovolené offroad a pro tyto účely je Dakar ideální volba kompromisu.

Dakara jsem vzal pro jeho univerzalnost, slušnou spolehlivost a vybornou spotřebu, která se na cestování vzdycky hodí. Mám vypínatelné ABS a vyhřívané rukojetě, no a nic víc k životu na mašině nepotřebuji. Dakarovskej plexi stitek je celkem vysokej a chrání dobře. Mašina ma velke padací rámy a ty by meli prí případném padu v terenu neco pobrat. Zadní tlumič dobře stelovatelny od firmy Showa a na předek jsem dal progresivní pružiny Hyperpro, víc s tím dělat asi nejde a zatím spokojenost.

bobDRbig
bobDRbig napsal 09.03.18 v 20:27 10b.

Ahoj kolego,na takovém pěkném a universálním stroji se dá objet celý svět.Mnoho km.v sedle bez nehod.

VagusVetus
VagusVetus napsal 03.06.17 v 07:18 10b.

Taky mám a spokojenost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.05.17 v 16:10 10b.