BMW R 1200 R (2013)

Vlastník kratop00
Vloženo 21.5.2017
Aktualizováno 30.7.2021

Vloženo: 11.12.2017, Uskutečněno: 01.06.2013, Zhlédnuto: 10x

Už je zima a tak toho už moc nenajezdím, takže mám čas zase něco napsat. K napsání této příhody mě motivoval zápis v deníku taneček uživatele N_i_C.
Přemýšlel jsem co mě při motorkaření překvapilo a rozesmálo.
Bylo to 1.června protože se slavil MDD. Ten den bylo ideání počasí, takže jsem byl vyjet kolem komína. Když už jsem se dostatečně ukojil, řekl jsem si, že je nejvyšší čas se vrátit domů. Vzal jsem to kolem letiště u Ladné. V tu dobu tam byl letecký den. Jako fanouška všeho co má motor jsem se tam zastavil, a šel se zblízka podívat na ty pekelné stroje.
Tak si tak vykračuju s přilbou v ruce kolem jednoho letadla. Najednou ke mě přiskočila nějaká paní (fakt hezká cca 35ka ) se synkem. Vyhrkla na mě: "Vy jste pilot?! Ja se s váma vyfotím." Než jsem stačil nějak zareagovat, tak se ke mě přitulila a na synka houkla ať fotí. Jenže synek se nechápavě na ni podíval, a tak se podívala na mě. To už jsem ze sebe vykoktal, že nejsem pilot, ale "jen" motorkář. To paní na chvilku zarazilo a pak řekla "to nevadí máte hezkou kombinézu vyfotíme se". Po vyfocení zase rychle zmizela stejně jako se objevila. Po zbytek dne jsem se jen přiblble usmíval a kroutil hlavou.
Je fakt, že kolegové v práci mě přirovnávali ke stromtrooperovi z hvězdných válek. No nevím asi ten film viděli hodně dávno a už si ho moc nepamatují.
Co z této příhody plyne za poučení? Jestli chcete povýšit z motorkáře na pilota stačí si obléknot kombinézu na motorku a stoupnout si k letadlu.

SlimM (48) napsal 11.06.2018 v 12:43

Moc hezký!

kratop00 (3) napsal 16.12.2017 v 11:31

Lidi obecně fotí hromadu zbytečných fotek. Myslím, že 90 procent těch fotek si podruhé nikdo neprohlédne. Naštěstí elektornika a media jsou poruchové, takže spousta z toho "foto odpadu" se zničí.

Mann (1525) napsal 15.12.2017 v 21:00

To asi budeš viset na její fotonástěnce na FCB Myslím, že takové momenty k životu a nejen motorkářském patří

• 2.4. Motorkář a smrt...koronavirem

Na 3 roky jsem se odmlčel a teď když hledám novou práci, mám trochu času přispět do svého motodeníčku. To co tu teď píši je jen moje úvaha nikomu to nevnucuji. Nevím jak vy ostatní, ale za tu dobu co jezdím po silnicích

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.02.2021
    Uskutečněno: 14.02.2021
  • Vědci potvrdili, že jízda na motorce má pozitivní vliv

Převzato z tohoto článku. A je to potvrzeno! V rámci výzkumu, který provedla Kalifornská univerzita v Los Angeles (UCLA) vyplývá, že jízda na motorce má pozitivní vliv na vaše zdraví. Snižuje totiž v těle množství láte

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.01.2019
    Uskutečněno: 24.01.2019
  • 2.3. zloděj nebo vtipálek

Nedávno jsem se si říkal, že už jsem dlouho nic nenapsal o motorkaření do svého deníku. Dneska jsem se dokopal k tomu, abych si otestoval akční kamerku GoPro Hero 5. Mrknul jsem na radar a zjistil, že se nejvíc bouřek

Vloženo: 09.06.2018
    Uskutečněno: 09.06.2018