Chunlan 125 Tiger (2005)

Vlastník pavlicek007
Vloženo 15.5.2017
Aktualizováno 15.5.2017

Čínský čopřík, motorka je dobře ovladatelná a ve vysokých otáčkách má i slušný zátah. Po značně různorodém výběru jsem po ní sáhl abych už konečně mohl jezdit.

Yuki SM 125: Neměl jsem štěstí na dobrou nabídku
Piaggio X9: Už jsem ji měl zamluvenou ale majitel ji prodal i když my ji slíbil
Yamaha XT 125X: Byla dost daleko a nepojízdná (v mé cenové relaci)

První dojmy - Na první pohled nic moc ale lepší než na fotce. Bál jsem se že mi bude malá (194 cm) ale po usednutí jsem naznal že to není tak zlé. A po prvním nastartování a protůrování (v garáži se to pěkně rozléhalo) jsem se rozhodl že na ten jeden a půl roku to bude muset stačit.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci

Motorka je celkem mohutná a nebál bych se ji doporučit pro vyšší postavy (sám nejsem žádný liliput). Motor se sice nemůže rovnat například varaderu, které mnohem líp táhne v nízkých otáčkách, ale po vytočení přes 8000 ožívá a tahá až za hranici červeného pole (kde ale už podle zvuku spíš trpí).Přední vidlice je dost měkká ale zatím to nepřináší žádné problémy (na závodění to stejně není a pneumatiky moc nedrží). Zatím s ní mám najeto jen přes 100km ale u se objevují první závady (po karburátoru od sání teče benzín) a většina gumových dílů je zralá na výměnu. Velkou nevýhodou je mizerná dostupnost ND.

scorpius1111
scorpius1111 napsal 16.05.17 v 11:08 10b.

Davam 10 bodov, pretoze mas masinu, na ktorej su vsetky diely originalne - Cinske!