Chunlan 125 Tiger (2003)

Vlastník Syky86
Vloženo 30.1.2009
Aktualizováno 30.1.2009

Koupena fungl nová na podzim roku 2003.

Tohle byla nejhorší motorka kterou sem měl. První dva měsíce s ní nebyl problém, potom jsem ji zazimoval a čekal na jaro. Na jaře už ovšem nejela jak měla, motor se dusil nešel vůbec do otáček, tak jsem motorku odvezl na reklamaci. Asi po čtrnácti dnech jsem jel pro ni, údajně byly špatné podtlaky na karburátorech (karburátory seřizovali 14 dní), motorku jsem si vzal a jel domů. Asi po dvaceti kilometrech začla dělat to samé, tak druhý den šla zase nazpět. Tohle je jenom část problému, které jsem musel řešit, další například dvakrát po sobě přidřenej pravej válec (ne mou vinou), problémy ze startováním atd... Takže v roce 2004 jsem chodil víc pěšky než jezdil a v následujícím roce to bylo stejně až do srpna, kdy sem si koupil Cagivu Canyon 500. S Chunlanem mám hodně špatné zkušenosti jak s motorkou tak se servisem a už bych si nikdy nekoupil takovou fenu.

Syky86
Syky86 napsal 20.12.11 v 22:50

Záleží spíš jak se kterej povede složit s žádnou motorkou jsem neměl problém, jenom s touto. To že se po 9000km přidře pravej válec a po opravě po 2000km znova to stejný není moc normální a proto šla do světa, ale dalo to fušku prodal jsem ji až po roce a 40000 na ni byl tratnej

travellerx
travellerx napsal 09.12.11 v 14:59

Co se týče toho přidřeného válce,tak to musel někdo špatně složit,nebo se v tom pravděpodobně nevyznal,pokud do toho nevrá s prominutím debil,tak ta máša udělá 40 000km aniž by jsi na ní šáhl a to říkám ze své zkušenosti a jasných faktů

travellerx
travellerx napsal 09.12.11 v 14:55

Hezká mášina co se týče toho dušení,že nejde do otáček,to se stává tím,že nejde dostatečná el.energie do svíček vinou vyžším otřesům a uvolněním spojovacích kabelů,vychytal jsem to klasickýma el. spojkama a je to super

Boža
Boža napsal 03.02.09 v 20:42

Vzhledově je pěkná ale podle tvých zkušeností je to jediné dobré na téhle motorce že ? Tak ať ta další splní tvé očekávání a ty si jí užiješ