Honda CLR 125 (1999)

Vlastník Mydli
Vloženo 8.5.2017
Aktualizováno 8.5.2017

Moje první motorka. Skvělá pro začátečníky. Díky tomu, že je malinká a lehká ji zvládne ukočírovat kdokoliv a hlavně se skvěle manévruje po městě!

První dojmy - Nádherný. První moje motorka, takže vítr ve vlasech na tuté mašině, která vás vyveze celkem kamkoliv. Polní cesty, silnice a i lesní cesta není problém. Rozhodně žádný cross to není ale vyveze vás kamkoliv! :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, měšťáci, fyzicky slabší jedinci (je lehounká)

Doplňky na motorce - Nic nemám

Mašinu jsem zdědil. Díkybohu!
Jezdím na ní druhým rokem, mám na ní jednu havárku a pořád jezdí jako dravec!
Rozhodně doporučuji pro začátečníky a lidi, kteří jezdí hodně po městě!
Hodně silná stránka je město, jak napovídá název "Cityfly". Opravdu, jízdu po městě si užijete každým coulem. Svižná malá mrška!
Jezdím i po lese (žádné rychlostě, hezky pomalounku) je to takový univerzální vozítko...
Zadní brzda trochu slabší, do zatáček to chce být opatrnější, žádný rychlé jízdy se spolujezdcem, kor jestli je těžší jedinec.
Výkon je dostačující. Jezdím 80-90, záleží hodně na větru. Rekord jsem dal 115 a to už jsem se doopravdy bál! :D
Shrnutí, hezká, mrštná potvora. Člověk si jí zamiluje. Má svůj charakter. Do města ideální, ale je i na jiné věci!