Suzuki GSF 1250 Bandit (2009)

Vlastník Pohon1
Vloženo 26.4.2017
Aktualizováno 26.4.2017

Spolehlivý stroj nenáročný na údržbu. Původní baterie - vždy nastaroval po zimě bez zaváhání.

Suzuki GSX 1400: V ceně 5 let staré GSX1400 byl fungl nový bandit se zárukou...

První dojmy - První jízda byla nejistá. To však bylo způsobeno tím, že jsem se po 10ti letech vrátil k motorkám. Na váhu jsem si také musel chvíli zvykat. Šlo to však rychle - první rok 18tkm :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce, kteří chtějí jezdit a neřešit opravy.

Doplňky na motorce - VH motorrad technik - řemen nahradil klasickou řetězovku, panceřované hadice PP, páčky PP, široká řídítka, výhřev Oxford, sedlo na zakázku, přední světlo H-D LED, blinkry LED, zadní světlo LED, boční kufry GIVI, držák tankpadu SWmotech, padáky frézované, navigace Garmin Zümo

S bočními kufry ideální stroj pro cestování ve dvou. 1250 má maximální kroutící moment již od 2tis otáček, v alpách měl nad kamarády se sportovními motocykly navrh. Maximální spokojenost, pouze běžná údržba - olej, filtry, pneu. Nevýhodou je zaostávající podvozek a málo tuhý rám. Stelvio ve dvou dolů směrem na východní stranu nestíhají brzdy. Najezdil jsem jako jediný majitel 59tkm. Vybavil jsem řemenem VH MOTORRAD TECHNIK, kompletním LED osvětlením (přední světlo H-D), pancéřovanými hadicemi a páčkami PP.

Čadil
Čadil napsal 26.03.18 v 18:22 10b.

bandit

Black123
Black123 napsal 30.04.17 v 08:00 10b.

Pěknej stroj a hlavně ty úpravy dodávají na jedinečnosti . Změna z řetězu na řemen mě dostala nejvíc.

Brukev
Brukev napsal 28.04.17 v 12:29 10b.

Hele, bandaska -- šup tam 10bodů