Honda CBF 500 (2005)

Vlastník DRIVER76
Vloženo 25.4.2017
Aktualizováno 28.10.2018

Moje první pro mně je dokonalá asi proto že nemám s čím porovnat .:_)

První dojmy - Při prvním posazení na motorku jsem věděl že je ta pravá. Dlouho jsem vybíral a když jsem jí viděl že to je ona !!! :-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-):-):-):-):-)

Vybral jsem na radu jiných zkušených motorkářů kteří už vyzkoušely i jiné. Byla to jasná volba :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Li.
Li. napsal 25.07.17 v 20:37 9b.

Štichi
Štichi napsal 02.05.17 v 12:54

Tahle motorka je nezapomenutelná, vždycky si na ní vzpomeneš i po letech, je nenáročná, odpouští chyby, je mrštná a skvěle ovladatelná, to všechno se skvělou spotřebou. Dokáže prohnat i mnohem silnější stroje a i na ty roky vypadá hezky. Tak ať ti jezdí

DRIVER76
DRIVER76 napsal 28.04.17 v 19:33

Díky všem za komenty

pajabaja
pajabaja napsal 26.04.17 v 18:33

CBF 500 je výborná motorka. Na rychlé pelášení po dálnici to není (fouká to), ale jinak super. :) Hodně šťastných kilometrů

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 26.04.17 v 15:08 10b.

pěkná Honda