renocar_unor

Honda NSR 125R (2000)

Vlastník RAAF_96
Vloženo 23.4.2017
Aktualizováno 23.4.2017

Jelikož mám pouze A1 a 3 roky jsem na motorce neseděl, tak jsem volil jednu z nejsilnějších dvác :)

Cagiva Mito 125 EVO: důvod neuveden
Aprilia RS 125: důvod neuveden
Loncin SBR 125 Spitzer: důvod neuveden

První dojmy - Zatím nepřálo počasí, ale mám z ní respekt, musím si zvyknout :)

Ahojte, vracím se po 3 letech :D Ze dne na den mě napadlo že se zkusím mrknout po motorce, auto je fajn ale mašina je mašina :D
No jelikož nemám peníze na rozšíření papírů a u silné motorky i kvalitního oblečení, tak jsem volil opět 125ccm.
Prvně jsem se díval po 4 taktních čínách, měl jsem vyhlídlého Loncina Spitzera od kamaráda, ale když to napíšu zkráceně, jeden den se mi naskytla koupě dvou NSR, borec nabízel jednu plně pojízdnou a druhou trefenou na vidle k tomu celkem za 20 tis. No druhý den jsem jel až do Ústí nad Orlicí (170km) přijel tam, mrkl se projel... No a už jsem valil domu se dvěma mašinama celkem za 16tis + přihlášení :D
Černá je technicky OK, nové desky, svíčka, olej ve vidlích, obě gumy Continental atd... Kosmetika je nic moc... Spíš nic, než moc :D + je otevřená, prý s tím borec jel 175km/h tak uvidíme, ale osobně to tak točit nebudu, z nafetovaných 2T mám strach ať hned nejde motor do kytek :D
Červená je bez papíru na díly, je trefená na předek = ohlé vidle, popraskané plasty. Jinak do poslední chvíle pojízdná takže z ní určitě hodně použiju :)

Lumen
Lumen napsal 27.04.17 v 19:13 10b.

Nsrko me vzdycky strasne lakalo..s timhle udelas spoustu parady