Kawasaki ZRX 1200 (2001)

Vlastník Magooor
Vloženo 17.4.2017
Aktualizováno 17.4.2017

REX II Moje Mauí už není u mne v Litovli tak jest třeba užívat si života i nadále.

První dojmy - Má menší rozetu než Mauí , tak lítá uplně neskutečně :D Jsme spolu týden tak si zatím zvykáme a ikdyž na ni hodně nadávám a srovnávám ji s Mauí, ak ji začínám přicházet na chuť :D

Motorku bych doporučil pro - Kdo rád cestuje a nevadí mu přetahovat se s autobudem tak vřele doporučuji. Jo krásně na ní rostou svaly na rukou :D

Doplňky na motorce - Jak jsem se již zminila, držáky na kufry, laďák ...

Je to ZRX kdo ji zná nemusí dále číst :D Několik svařenejch trubek co se rádo vlní jak studená fronta nad pacifikem :D Jelikož je to muj druhej kousek tak už jsem si říkala že vím co od ní mohu čekat ale hubelec. Základy jsou stejný - podselovej prostor na deku i svačinu , štriclu chleba za bikyny. Zatím ještě vymejšlím jméno pro očistu hlavy. Když jedeme tak je slyšet v okolí laďák...ale ja se špuntama v uších si vychutnávám na plno cestu před náma a vnímám každé milimetrové posunutí plynové rukojeti. Spolujezdce odmítám a chci velkou rozetu a asi si už pak nebude nač stěžovat :D za první týden skoro 1000Km tak tedy zatím jsem spokojená :) Je to cesťák a podle toho mi bude sloužit, časem ji třeba dopřeju i kufry , když už tam ma ty držáky :D jiank bágl má místo za mnou na sedadle pač se o něj i skvěle opírá Zatím moc fotek nemám pač , když jezdím nefotím :D :D

Čadil
Čadil napsal 03.04.20 v 17:06 10b.

Magooor
Magooor napsal 30.04.17 v 09:19

Mauí je stále :D nic se s ní nestalo jen jsem po roce sehnala modrý plasty tak jsou z holek dvojčata s drobnejma odlišnostma

Zub47
Zub47 napsal 29.04.17 v 17:54 10b.

a co se stalo smaui

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 18.04.17 v 21:24 10b.

hmm opět kráska

owenovic
owenovic napsal 18.04.17 v 19:27 10b.

Pěkná raketa, at sliží a dělá radost