BMW R 1150 GS (1999)

Vlastník Fanda.xj9
Vloženo 10.4.2017
Aktualizováno 17.9.2020

Je to Mastodont na dvou kolech! Její velikost je až až. A vždy se mi líbila.

Motorka koupena od FIRMA:Auto moto Červený - APO (České Bud - druhý motocykl od tohoto dovozce, vše v pohodě,

První dojmy - Její velikost , poctivé zpracování, celkově super stav na rok 7/1999 , servisní kniha , jeden majitel,manual, faktury ze servisu, orig. klíče, nářadí BMW, nové pneu Michelin, nové destičky ,a pár doplňků

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny fandy jedné stopy !

Doplňky na motorce - plexi Wunderlich, blástry Wunderlich, prodloužení zobáku, padací rám RD MOTO, přední zástěrka, kryt hrazdy řídítek, nosič bočních kufrů Givi, 2x boční kufr Givi a horní kufr Givi 45L,rozšíření bočního stojanu, ohrádka na horní kufr, víčko nalévání oleje, madlo spolujezdce, boční textilní kapsa na drobnosti a následoval samozřejmě velký servis,výměna spojky, nová gufera, oleje, svíčky, filtry, seřízení ventilů, synchronizace klapek ...atd. Po pár kilometrech jsem prodal originální boční kufry BMW jsou prostě malé , a koupil Givi sestavu.

Když jsem měl před několika lety půjčenou od kámoše R1150GS,tak jsem říkal jak na tom můžete jezdit! Vždyť to rachtá, bouchá, mlátí, je to ušmudlaný od oleje, vibruje to, a bla bla bla . A to už jsem měl doma starší BMW R 65 GS rok 1987 tak jsem asi tak přibližně věděl co mám čekat. No a když jsem moto vracel řekl jsem , TO SI NIKDY NEKOUPÍM !!! No a čas ubíhal a ubíhal a já v 4/2017 koupil R1150GS.

Prodáno 9/2020

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:53 10b.

martinslidak
martinslidak napsal 16.04.17 v 07:48 10b.

velkej chlap...velká mašina,tak tohle se ti fakt povedlo,tak hodně km a v pohodě vždy návrat domú ty kluku ušatá.jo a koukej koupit flašku at to zapijem.

spike-cz
spike-cz napsal 13.04.17 v 21:40 10b.

Super

laos
laos napsal 11.04.17 v 11:33 10b.

Fanoušku pěkný! Jsi oficiálně bramborový král