Honda VFR 1200X Crosstourer (2012)

Vlastník DrLecter
Vloženo 1.4.2017
Aktualizováno 13.3.2024

Změna stylu, přechod z choppera na cestovní enduro. Nádherný pohodlný cesťák, 4-válec do V, úžasný zvuk, drátěný kola, kardan.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Od prodejce jsem zakoupil již 2. motocykl. Spolehlivost, vstřícný přístup, profesionalita.

BMW R 1200 GS: Aktuálně nebyla lepší nabídka.

První dojmy - Po přechodu z choppera jiná dimenze. Jede jako blázen, brzdí, zatáčí, je pohodlnější (hlavně pro moje záda).

Motorku bych doporučil pro - Opravdu velká motorka, pro velký kluky:-), samozřejmě pro každého, komu se líbí.

Doplňky na motorce - Padací rám GIVI
Motonavigace Garmin Zumo + ZumoLock + TPMS
Motovak s horním plněním 50 l
Sada chráničů rukou Hepco-Becker

Průměrná spotřeba - 5.52951 l/100km

Před několika lety jsem se na Crosstourer poprvé posadil na motosalonu v Brně, a na první osahání mi tak padl do ruky, že jsem si tehdy řekl, ještě jako majitel choppera, že až někdy vyměním motorku, další bude určitě tahle
Pro vyšší hmotnost obtížnější manipulace na místě, ale jak se rozjede, nemá chybu.
Silný motor s dostatečnou výkonovou rezervou, dobré brzdy s nevypínatelným ABS. Do zatáček padá celkem ochotně, samozřejmostí jsou kvalitní gumy. Jezdím silnice a zpevněné cesty, do většího terénu se nepouštím. Sedlo celkem pohodlné i na delší cesty, i 500 km dálkové přesuny nejsou žádný problém. Spotřeba dlouhodobě odpovídá zápisům do tankování a drží se kolem 5,5 l/100 km. Skvělá na cestování a delší projížďky (deník).

mim1
mim1 napsal 28.02.20 v 10:09 10b.

... počkej, počkej! To není fér takhle to skončit holou větou, když předtím parádně píšeš o svých dojmech z mašiny i z cest. Napiš aspoň co se stalo, takhle to vypadá, žes skončil nějak fatálně rozbitej

LIDO
LIDO napsal 17.02.20 v 12:02

Ahoj,
zhaním nižší sedlo na HONDA CROSSTOURER , nevíš kde ?
dík moc

tomcruise77
tomcruise77 napsal 29.08.19 v 17:14 10b.

Seděl jsem na ní v show roomu Hondy v Břeclavě. Paráda. Teď už jenom čekám, až vyhraju sportku

Čadil
Čadil napsal 04.07.18 v 14:43 10b.

prostě paráda

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.03.18 v 18:43 10b.