Yamaha MT-07 (2016)

Vlastník danieltir
Vloženo 7.3.2017
Aktualizováno 2.5.2017

Super kráska s hravým motorem.

První dojmy - Motorka je krásně ovladatelná, motor hravý. Hmotnost super. V základu krátké zrcátka a špatný výhled na přístrojovku. Jinak bez potíží.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny :-)

Doplňky na motorce - padací rám, zásuvka 12V, protektory v osách kol, originál nosič kufru a kufr, ochrana páček CNC, plexi, kamera

Hledal jsem vhodný stroj pro sebe a autoškolu. Jelikož již vlastním Yamahu YBR 125 a Yamaha MT 03, hledal jsem ve vodách Yamahy. Současný stroj pro výcvik neomezené skupiny A Suzuki Bandit 650S byl příliš těžký pro krásnější část populace, proto jsem hledal něco lehoučkého s ABS. Takže jsem nakonec doplnil řadu MT 03 o MT 07. Motocykl jsem osadil prodlouženým ochranným padacím rámem, protektory do os kol. Přibude ještě ochrana páček a musím pořešit ochranu zadku montáží protektoru asi na nosič. Na motocyklu bude nainstalována kamera, pro níž je domontována zásuvka na 12V. Výhledově prodloužím zrcátka, jinak je MT hotové.

danieltir
danieltir napsal 30.03.17 v 09:40

Děkuji Bez smolicek92 by to nebylo . Už se jako milovník motorek nemůžu dočkat Snad ji někdo nepoloží dřív, než si jí řádně užiju

smolicek92
smolicek92 napsal 09.03.17 v 19:12 10b.

Brašule,moc pěknou jí máš

bobos69
bobos69 napsal 07.03.17 v 21:21 10b.

Moc pěkná !

Paler
Paler napsal 07.03.17 v 19:31 10b.

Vidíš to by mne vůbec nenapadlo kolik máš v automotoškole starostí s tím, aby motocykl přežil a to většinou v malé rychlosti a při manipulaci s motocyklem. Hezky promyšlené a dobrý výběr

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 07.03.17 v 18:53 10b.

Ještě přibalit pěkné počasí a je to kompletní set na jaro