Triumph Speed Triple (2016)

Vlastník romik-23
Vloženo 20.2.2017
Aktualizováno 21.7.2019

Triumph Speed Triple 1050.Limited blue carbon edition.

Ducati Streetfighter 1098/s: Žádnej vyhovující a v dobrém stavu jsem nenašel a navíc mi docela vadí ta jejich \"rachtající\" spojka
KTM 1290 Super Duke R: Brutální bajk kterýho si jednou pořídím..Dokud bude ale pořizovací cena taková, jaká je teď , tak se na něj budu koukat jen na obrázku :-)

První dojmy - Krásný speed, kterého si teprve ozkouším. Musím ale říct, že se fakt těším ..Motorka se mi prostě líbí..Plus v té limitované edici blue carbon je to TOP. O tříválcovém motoru, kvůli kterému jsem si ho vlastně pořídil nemusím ani mluvit :)

Motorku bych doporučil pro - Podle mě to už není pro žádnýho nováčka. Motorka umí jet i klidně, ale pak je zbytečný mít tříválec a témeř 100kw, když to ani nevyužiju..Takže pro zkušenější ridiče co maj něco najeto a chtějí si s tímto tříválcovým dělem užít hromadu srandy :))

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, krovka sedadla, matice kol, držák SPZ, krátké páčky, zrcátka, miniblikny...

Zatím maximální spokojenost a všem doporučuji.

Časem přidám více info a hlavně nějaké fotky..

Čau a ať to jezdí ;)

Hříbek
Hříbek napsal 08.03.19 v 10:14 10b.

Pěkně mu dáváš za uši tak si na něj myslím

romik-23
romik-23 napsal 06.04.17 v 06:23

Děkuju, snad nezklame :)

context
context napsal 05.04.17 v 20:06 10b.

Krásný speedy přeji pohodovou sezonu a, ať ti dělá jenom radost

romik-23
romik-23 napsal 05.04.17 v 19:02

Děkuji , už ať se začne pořádně jezdit

triplepower
triplepower napsal 05.04.17 v 18:33

Krasna motorka a uzasny motor,mel jsem ho take.A ten zatah od spodu je neprekonatelny, hold 3 hrnek.115Nm o tom to je. Preji hodne zabavy. Petr.