Kawasaki ZX-6RR Ninja (2004)

Vlastník Tomidlo.
Vloženo 21.2.2007
Aktualizováno 22.2.2007

Předělaval jsem ji s Otcem a musim řict že se povedla...Mame k mašinam brutalni vztah.. a už od mala jsem byl po Tatovi jak divej do poradny masiny,,je to muj svet.. a Ale musim se priznat že jsem ji dostal...a taky jsem dostal malem infakrt kdyz jsem ji

Cesty: Neměl jsem moc času se loni a ani predloni nekde sražet..tak doufam že se to povede letos..jinak jsem par srazu obrazil...ale abych se tady o tom rozepisoval mi nestoji za tu stratu casu..Nic velkeho to nebylo..Jinak se moc tešim na neco poradneho..proste fakt sraz..kde budou fajn lidi..a kde si budu moct pokecat se spoustou novych bikeru..

Další info: Začínal jsem na ČZ 150, veteran bylo mi asi 8 let, pak Honda MTX 50,Dandy,Peugeot Speedfight,Derbi Padock,Yamaha Virago 535,Kawasaki Ninja Zx-6R 99 a nyní Kawa Zx- 6 RR 04

Tomidlo

Mooc pěkná mašinka

Micinka
Micinka napsal 23.06.07 v 18:12

Jééééé! je krááásnááá! <br />
je to mazlík, je to vidět!<br />

Martas.9
Martas.9 napsal 06.04.07 v 09:12

Čus, <br />
není to špatný. Už to není úplně můj styl, ale určitě ji člověk na ulici nepřehlédne. <br />
Každopádně snaha po originalitě se cení. Většinou si člověk přestavuje a přestříkává bořky, takže je ještě stále u nás nedůvěra k neoriginálnímu stavu mašiny, ale snad se to časem změní...<br />
Samozřejmě souhlasím s Tebou, že tahle Kawa je super mašina!!!!