Kawasaki ZX-6RR Ninja (2003)

Vlastník Darmik
Vloženo 13.11.2013
Aktualizováno 13.11.2013

Má motorka je super!Koupil jsem si ji na naučení a zatím jsem maximalně spokojený.Co se týče udržby a celkových jizdních vlastností je TOP.Zvažoval jsem ještě nad moto yamaha r6,ale žadna mě nezaujala natolik jako ninja abych si ji koupil Kawasaki

Kawasaki ZX-6RR Ninja: yamaha r6

První dojmy - Motorka mi do ruky padla hned poprvé a muj první dojem byl super!Ovladatelné celkem rychlé šestikylo,jednoduché na udržbu.Jsem velmi rád že jsem si motocikl zakoupil.Má super jizdní vlastnosti a baví mě.Motorka je spolehlivá a že by nějak žrala i při vyších rychlostech se říct nedá.Je to mazel..a baví mě víc a víc.Osobně si myslím že mi dvě sezony poslouží dokonale :-).Motorka kawasaki dodavá i pocit takové vjetší jistoty a vzhledově si myslím že je taky super.Jen doufám že do leta si ji stihnu udělat takovou jakou ji chci :-)kawasaki je Tooop

Motorku bych doporučil pro - Motocikl bych doporučil lidem kteří si chtějí vychutnat sportovnější jizdu a k tomu má motocikl super jizdní vlastnosti.Kawasaki určitě nesklame

Doplňky na motorce - Přidany jsou blinkry,padaky,filtr a ještě budu davat nějakej laděný vyfuk a trochu vzhledovky

Dobrý den něco málo už najeto mám a motorku kawasaki ninja jsem si pořidil na naučení.Na začatku koupě motorky jsem se rozhodoval mezi Kawasaki ninjou a yamahou r6.Byl jsem na pěti inzeratech a s toho 3 byla Yamaha r6.Už jsem si myslel že kawasaki budou ještě horší a celkem jsem byl naštvaný,ale hned jak jsem přijel na poslední inzerát který jsem měl vybraný tak mi sklaplo.První jizda taková ta před koupí ta mi moc neřekla,ale když jsem si zajezdil poprvé sám jeee no mazec.Motorka a byvalí majitel jen mužu napsat chvalu a chci napsat jen jednu věc kéž by bylo v 4r víc takových lidí co jsou takto poctivý!Ted už mám odježděnou sezonu a jsem maximalně spokojený.Servis mě stál jen vyměnu ojeje a nějaké drobnosti a motorka maximalně v pořadku.No a za zmínku stojí taky její ovladatelnost.Jizdní vlastnosti jsou top a Ninjica je muj mazloš

ALLOISS
ALLOISS napsal 26.02.14 v 20:24

Zelená klasikaKawa je prostě Kawa,a Ninja,to už zní!!!Tak hodně km bez nehod a třeba se někde potkáme...

Slany_gsr
Slany_gsr napsal 14.11.13 v 09:17 10b.

krásná mašinka, plnej počet

Arzerion
Arzerion napsal 13.11.13 v 17:49 10b.

jj Kawa je super,přeju hodně štastných km bez nehod.