Kawasaki ZX-6RR Ninja (2005)

Vlastník Radek88P
Vloženo 10.3.2009
Aktualizováno 26.2.2010

zelená, nezbedná mrcha

Jako 15 letý klučina jsem začal jezdit na motocyklu Jawa 21 a tím začal můj motorkářský život. Po dlouhých třech letech jsem absolovoval autoškolu, kde jsem si rozšířil své řidičské opravnění na skupinu A.

A to už na mě v garáži čekala Jawa 350 (638), kterou jsem vlastnil asi 6 měsíců. Pak mě ale náhle omrzela a ja toužil po nečem mladším a silnějším.

Kamarád mi nabídnul svou yamahu XJ 600S Diversion z roku 1992 fialové barvy, měla 43KW (v papírech 20KW) el.startér a maximální rychlost byla 210 km/h což se mi moc libilo s touto mašinou jsem objel plno motosrazů. (Holubice, Kobylí, Vysočina, Čerčín, Hovorany, Nikolčice atd...) Koncem sezony 2008 jsem ji prodal, protože motorka by potřebovala investice na opravy a doladění podle mích představ. Tak jsem začal šetřit na novou.

Mím snem byla Yamaha YZF 6R, kterou jsem měl vyhlídlou v motobazaru MK-moto v Bedihošti u Prostějova. Sbalil jsem pár kamošů a jel se podivat na vyhlídlé moto. Když jsme dojeli na ono místo...spatřil jsem tam krásnou nablískanou Kawasaki Ninju r.v. 2005 typ 2006. Byla celá zelená s černými doplnky a zlatými šavlemi. Sportovni plexi, tlumič řízeni (ohlins) a ladený výfuk i se svody arrow,Powercommander, najeto měla pouhých 8 500 km. Po nastartování tohoto stroje jsem se do nej zamiloval. Byl to naprosto jedinečný a pronikavý zvuk, tato motorka se mi líbila mnohem víc než R6. Ještě ktomu byla o dva roky novější a cena byla téměř stejná. V tu chvíli nebylo co řešit a motorku jsem si odvážel domů.

Zatím jsme toho spolu moc nezažily, jen pár jízd cca100km, protože čekám až mi bude 21 let a budu si moci rozšířit svůj řidičský průkaz o skupinu A, a budu tedy plně oprávněn řídit tento motocykl.

Trix
Trix napsal 21.02.11 v 22:40

krásná!! A fajn doplňky

michal.michi
michal.michi napsal 27.01.11 v 09:35

krásná, 10b.

WhiteS
WhiteS napsal 15.01.11 v 22:10

Moc krásná motorka, o které jsem také uvažoval! Super barva, super stav. Jasných 10 bodů! Jen krásné zážitky v sedle a co nejkratší zimu, Whites

mike.46
mike.46 napsal 27.10.09 v 09:30

Hmm, moc hezká. Dobrá volba. Navíc super doladěná (tlumič, výfukový systém...) Tak ať to jezdí a hlavně bez nehod.

Kufr
Kufr napsal 21.10.09 v 22:27