Yamaha XVS 650 DragStar custom (1999)

Vlastník HerrMucha
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 18.2.2019

První vyjížďka

Vloženo: 25.03.2018, Uskutečněno: 25.03.2018, Stav tachometru: 45350 km, Zhlédnuto: 36x

No tak jsme konečně chytli celkem ucházející počasí a mohli jsme to trochu provětrat Omotávka na laufy z alliexpressu (už to slyším, na tomhle se šetřit nemá) již přestala čadit a já si konečně přestávám smažit pravou hnátu najeto krásných poklidných 90km, bohužel stále bez pravého zrcátka, ale čert to vem, holt musím víc koukat Přestavbu jsem bohužel nedokončil zcela dle mé představy, ale brzo přijde rozšíření a malého draka pošlu do světa, v plánu je přestavba bouračky Wildstara nebo 14kového Introše, tak uvidíme, kam to potáhnu dál Přeji všem bezpečnou sezonu se spoustou skvělých zážitků v sedle!

• 12V zásuvka

Tak vzhledem k tomu, že jsem draka naprosto vypreparoval, tak jsem usoudil, že by byla škoda neudělat všechno. ;-) Volba montáže nakonec padla na boční plast u krku řízení, kde mi nijak esteticky nevadila...nu a výs

Vloženo: 27.01.2018
    Uskutečněno: 27.01.2018
  • Kabely v řidítkách-dokončeno

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych zadokumentoval další postup v naší mírné úpravě, kabeláž je natažena a vše připraveno :-) Zbývá už jen namontovat lanka, která po 2 měsících dorazily z daleké číny (finance by

Vloženo: 06.01.2018
    Uskutečněno: 06.01.2018
  • Kabely v řidítkách

Nevím jak to vnímáte vy, ale já živelně nesnáším milion kabelů, co se točí okolo řidítek jako plevel. Harley Davidson má tento problém hezky pořešený a kabely jsou uschované v řidítkách. Po shlédnutí pár obrázků jsem se

Vloženo: 27.12.2017
    Uskutečněno: 27.12.2017