renocar_unor

Yamaha XVS 650 DragStar custom (1999)

Vlastník HerrMucha
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 18.2.2019

Vloženo: 27.12.2017, Uskutečněno: 27.12.2017, Stav tachometru: 45273 km, Zhlédnuto: 20x

Nevím jak to vnímáte vy, ale já živelně nesnáším milion kabelů, co se točí okolo řidítek jako plevel. Harley Davidson má tento problém hezky pořešený a kabely jsou uschované v řidítkách. Po shlédnutí pár obrázků jsem se rozhodl, že co může mít Harley, může mít Yamaha. Kdo se chce do podobné věci pustit a vybere si na tento účel menší ape hangery, musí se obrnit trpělivostí jelikož i ve dvou zabralo jedno kompletní natáhnutí elektriky na levou stranu téměř 8 hodin (samozřejmě hezky bez spěchu). Stihli jsme natáhnout i základ na pravou stranu, ale zima je dlouhá a co bysme v té garáži zbytek roku dělali že? Prozatím přihazuji dokumentaci levé strany.

Kolama dolů!

6573 (46) napsal 28.12.2017 v 10:00

...dobře ty

zain1 (0) napsal 28.12.2017 v 08:15

Pěkná práce!

• První vyjížďka

No tak jsme konečně chytli celkem ucházející počasí a mohli jsme to trochu provětrat ;-) Omotávka na laufy z alliexpressu (už to slyším, na tomhle se šetřit nemá) již přestala čadit a já si konečně přestávám smažit pravo

Vloženo: 25.03.2018
    Uskutečněno: 25.03.2018
  • 12V zásuvka

Tak vzhledem k tomu, že jsem draka naprosto vypreparoval, tak jsem usoudil, že by byla škoda neudělat všechno. ;-) Volba montáže nakonec padla na boční plast u krku řízení, kde mi nijak esteticky nevadila...nu a výs

Vloženo: 27.01.2018
    Uskutečněno: 27.01.2018
  • Kabely v řidítkách-dokončeno

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych zadokumentoval další postup v naší mírné úpravě, kabeláž je natažena a vše připraveno :-) Zbývá už jen namontovat lanka, která po 2 měsících dorazily z daleké číny (finance by

Vloženo: 06.01.2018
    Uskutečněno: 06.01.2018